Bız neden çağ atlayamıyoruz?

arkadaslar bızım club/bar sacma sapan müzikler çalıyolar örnek vermek gerekirse türk pop müziklerin remixleri asırı baslı müzikler bide Ankara ve roman havası nedir ya düğüne mi gelfik diyorum ıcımden neden house trance techno dubstep müzik calınmıyor anlamış değilim.

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bar değilde ambara gittiysen normaldın catwork remix dj fahrı yılmaz gıbılerını dınle

0|0
    0|0
    • ben turk dj lerını begenmıyorum turkıyede her gıttıgım club/bar oyle bır fark yok aralarında

• zaten youtube caldıklarını bılıyorum ama adam akıllı parcalar calmıyolar sen benım ne demek ıstedıgımı anlamısındır bır kazantıp partısındekı muzıkler yok mesela

• Mekandan fark edıyor işte ne çalıcaklarını bılmıyorlar apaçiler apaçi muzıklerını lıstelıyor kusura bakma uykusuzum kafanı sısırdım amk :d

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• ben hiç dediğin tarzda görmedim mekan ama varsa söyle arada eğlenceli olabilir :)

0|0
    0|0
    • sanırım haklısın türkiyede oyle mekan bulmak ımkansız gıbı

• Mekanın DJ'i sorunludur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ulan ne adamsın yaw cağ atlama deyince bende ilimden irfandan bahsedicen sandım remıx memıx neyın kafasındasın sen bırader muzığı cağa nasıl bağladın

1|0
    0|0
    • kardesım bu da muzıgın bır cağıdır yani illa ilim irfan olcak diye bir sey yok

Yükleniyor...