Kitap okumak sizde neleri değiştirdi ? Ne tür kitaplar okuyorsunuz?

Kitap okumak sizde neleri değiştirdi ? Ne tür kitaplar okuyorsunuz?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk felsefe siyaset çizgi roman da olmak üzere

her tür kitap okurum

Bazen kitaplar gerçekten arkadaş gibi

Yazarların gözlem gücü ve bakış açısı ile

Hayat labirentinde kolayca ilerleme şansın oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Olaylara bakış açın değişiyor ve çeşitleniyor. İnsanları daha iyi tanıyabiliyorsun ve sorgulamai muhakeme yetin artıyor. Birçok kişinin farketmediği nüansları yakalayabiliyorsun ve bu da sana farkı yaratman için imkan tanıyor ve kendine olan güvenin artıyor ve daha neler neler. Saymakla bitmez.

1|0
    0|0
  • bu soruyu acık sormalıydın gizli değil. kitap benim dunyamı değiştirdi. birde beni :)

2|0
    0|0
  • tess gerritsen cerrah. çok fazla okudum son okuduğum buydu.

şimdi iphone dan e kitap okuyarak devam ediyorum..

1|0
    0|0
  • Pek Fazla Okumam.

1|0
    0|0
  • Kitap okumak iyidir. Hem kelime dağarcığını geliştirir hem de insanların düşünme yapısını değiştirir. Son okuduğum kitap Ayşegül Tatilde.

1|0
    0|0
  • Kitap okumak bir asktir ve kitaplar en sadik sevgilililerdir sevgilin birakir ama o seni asla birakmaz derde edebiyat hocam..

1|0
    0|0
  • HAYATA bır nebzede olsa at gozluguyle bakmama olayını saglıyor kendı fıkırlerını eda edebılyorsun muhabbette etkılı oluyor vs. ben genelde tarıh ,aşk,sıyası ve rus romanlarını okuyorum..

1|0
    0|0
  • ufkunu açıyo,daha güzel konuşuyosun.ben bu aralar kitap okumuyorum konuşmayı unuttum nerdeyse.diksiyonun kötüleşiyo.genellikle tarihi romanları okurum.çok akıcı olursa aksiyon,polisiye romanlarada bakarım.

1|0
    0|0
  • Siyasal roman

1|0
    0|0
  • felsefe kitaplarını her zaman merak etmişimdir

1|0
    0|0
  • Çok şey Borçluyum.

Genelde yeraltı edebiyatı, Psikolojik, devrik olan her kitap

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bilgi seviyemi arttırıyor.

Felsefe, psikoloji, kişisel gelişim, sağlık, tarih, mitoloji, bilim kitapları okuyorum.

Roman okumayı sevmiyorum, o tarz konular için film izlemeyi tercih ederim.Onların bana pek bir faydası yok çünkü.Belki biyografi, otobiyografi okuyabilirim ama o da çok sevdiğim, hayatını çok merak ettiğim bir insan olmalı..

1|0
    0|0
  • kişisel gelişim kitapları oku mumin sekman ın kitapları çok iyi leil diye bir kadın var o da çok iyi bence ve dünyaya bakış açım değişti :) agatha christie de okuyabilirsin o kadın da muhteşem :) bir de iyi satış yapan kitapları takip et :) gerçi bazıları reklamları çok iyi olduğu için okunuyor ama olsun sen kendine göre eliyebilirsin onları :)

1|0
    0|0
  • kitap okumaya bayılırım ben en çok komedi mizah mesela pucca yı hala çok seviyorum kitap okudukça kelime hazinem gelişti gerckten

1|0
    0|0
  • Lise hazırlığa kadar okumadım şimdi her seferinde neden okumamışım diye hayıflanıyorum, düşünce noktasında ufku açılıyor insanın, kendini çok rahat ve düzgün bir şekilde ifade edebiliyor.

1|0
    0|0
  • çok kitap okurum her türden diksiyoum düzelio ögreniorum yaşıorum başkalarnn hayatnı daha ne olsun :))

1|0
    0|0
  • mutlu oluyorum ilk başta,daha güzel cümleler kurmamı sağlıyor.biyografi tarzında severim.

1|0
    0|0
  • Eskiden kişisel gelişim ve psikoloji kitapları okurdum. Bi çok şeyi onlarla hallettim. Şimdi kafama göre, siyaset haricinde her tür kitabı okuyorum.

1|0
    0|0
  • Hayatımı değiştirdi diyebilirim ..

Polisiye - Tarih okurum genelde .Lise dönmelerim de kişisel gelişim çok fazla okurdum ..

1|0
    0|0
  • hayal gücümü,kurgularımı,parça bütün ilişkimi,algılayış tarzımı,lügatımı...vs.uzar gider.

1|0
    0|0
Yükleniyor...