Bugün seçim olsa kime oy verirdiniz *

Arkadaşlar bugün ülkemizde seçim olsa kime oy verirdiniz, ben şahsen bugüne dek hep AKP, AKP diye yırtınıyor ve tam bir Tayyip sevdalısıydım ancak ta ki şu geziparkı olaylarına dek bu olaylar benim gerçeği, doğru yolu bulmama yol açtı artık tamamen MHP'ciyim, ayrıca ben CHP'nin de AKP yanlısı, ona destek veren bir parti olduğunuda anlamış oldum neyse benim oyum Devlet babaya :D peki ya sizin ?

• MHP
    21% (4)12% (2)17% (6)Oy Ver
  • BDP
    0% (0)6% (1)3% (1)Oy Ver
  • AKP
    21% (4)41% (7)31% (11)Oy Ver
  • CHP
    42% (8)41% (7)42% (15)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz...)
    16% (3)0% (0)7% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Boş oy kullanırım ama bu seçimlerde AKEPE hariç herhangi bir partiye vereceğim.

3|0
    1|3
    • mitinginde bayrak açmaya tenezzül etmeyen mitingine pkk lıları alan mebusunu dağda misafir ettire yöneticileri pkk lı chp ye mi ? ırkçı apoyu asmamak için zamanında kıçını yırtan mhp ye mi ? yoksa pkk nın kuyruğu bdp ye mi ?

• Mhp vereceğim.

0|1
    0|0
  • AKP'ye veririm..ankette yanlışlıkla chpi işaretledim..bir oy düş ordan:D

0|1
    1|0
  • Hiçbiri, oy falan vermezdim

0|0
    0|0
  • chp

0|0
    0|0
  • Turkiyedeki partilere bakilirsa en iyi parti AKP

1|2
    4|1

• Bir ara bende öyle diyordum :(

• brezilyadaki olayları örnek gösterebilirim hükümet 1 saatten fazlamı durdu bir bak bakalım :D gezi parkı olayları büyük bir olaydır ama sokağa çıkmayan bu ülkenin en az %50 si var sokağa çıkanların sayısı fazlaysa çıkmayanların sayısı çok daha fazla emin ona bu destekle kimse düşüremez hükümeti . tamam tartışmayalım

• bi eksiden benden amk :D

• Boş oy atardım. ama duyduguma göre boş oylar akp'ye gidiyormus böyle bisiy doğruysa oyum MHP'ye.

0|0
    0|0
  • Oy kullanmam.

0|0
    0|1
  • normalde CHP derdim fakat MHP bana her zaman daha çekici gelmiştir adam hiç olmazsa dediğinin arkasında duruyor fakat olurda CHP nin başına Muharrem İNCE geçerse kesin CHP

0|0
    0|0
  • akp olmasın kim olursa olsun mantığındayım ama mhp ve chp oyları çok bölüyor.

0|0
    1|2

• CHP'de bence AKP'nin yanlısı sana küçük bir örnek levent gök chp milletvekili türk polisine söğen, pkk lı bir şerefsiz, akp ninde öcalan konusunda ki tutumunu biliyoruz ve ikiside ABD'ye çalışıyor ABD'de pkk yı besliyor zaten, tek temiz MHP.

• MHP geziparkı na hiçbir zaman destek vermedi benim bildiğim, aksine millşi iradeye saygı mitinglerinde mhp li insanalrda vardı.

• mhp li insan demek doğru değil ülkücü insanlar vardı ... bilindiği üzre mhp tabana akp ye kayıyor hatta mhp ye oy veren ülkücüler kadar akp ye oy veren ülkücü olduğunu söyleyebilirim

Erkekler Ne Diyor 15

• benim oyum AK Partiye ekonomik planlarına baktığımda enerji açığını kapatmak için kaya gazından petrol üretimi petrol kuyularına teşvik ve elektrikli otomobil gibi planları ekonomiye katılım için kadınlara doğum izinlerini arttırmak çocukların kreş masraflarını karşılamak ve kadınların sigorta primlerinin bir kısmını ödemek gibi projeleri var bunu dışında yabancı sermayeyi ülkeye çekmek içinde teşvik paketi hazırladı ama diğer partilerde vaat dışında bişey yok bir tanesi çıkmış ben kaynak bulurum diyor ama nasıl bulacağını açıklamıyor sadece para harcama planları var ekonomi dışında AK Partinin askeri alanda da ülkeye çok şey kattığını düşünüyorum

AK Parti gitsinde kim gelirse gelsin olayına katılmıyorum tüm vatandaşların ülkeyi hangi partinin daha iyi yöneteceğini düşünerek oy vermesi gerekir

0|0
    1|0
  • allah allah dıye kandırmayan,ne mutlu turkum dıyebılen, cozum dıye bozum ıstemeyen, dınımı ımanımı sorgulamayan, ben ne dersem o olacak demeyen, dansoz olmayan bır partıye verecem bende oyumu:)

0|0
    0|0
  • Hükümete biraz tepkim vardı ama , Ben bu olaylardan sonra AKP'ye atacağiım oyumu ülkenin huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yok.

1|1
    1|0
  • Oyun demek Patronlarına karşı boynu öne eğilen bir emirle apoyu idamdan kurtaran ülkenin milletin parasını bir günde bankalardan boşaltan ülkeyi ımf nin kıçında dolandıran bahçeliyemi yazık gerçekten .. gezi parkı olayları millete gerçeği gösterdi akp seneye oylarını %60 çıkarırsa şaşırmayın

1|0
    3|1
    • Dil sürçmesi sfdafasdfas

Peki.

• :D evet başbakan kasti söyledi apoya saygı duyuyor bayılıyor ona :D manyak ya hem ülkeyi apoya satacak hemde açıkça bunu belli edecek gerçekten komiksiniz hemde gerçekten :D

• AKP

1|0
    1|0
  • Elbette AKP

2|0
    4|0
  • Akp den Mhp ye kayma nedenin PKK ve terörist başı Öcalanla yapılan müzakereler değil de gezi parkı olaylarıysa vay MHP nin haline...

0|0
    0|0
    • Ne alaka ?

• Gezi parkı bazı şeyleri değiştirmiş o zaman :))

• Öyle :D hiç desteklemiyordum ama bende bir değişime yön verdi :)

• Hepar osman pamukoğlu benım gozumde tek oymenım

0|1
    0|0
  • ama içki içtiler cami de türbanlı bacıma saldırdılar hep faiz lobisi bunlar :/

1|0
    0|0
  • Davulcu Vedat'a vericem.

0|1
    1|0
  • SONUNA KADAR HEPAR

0|1
    0|0
  • Veremem açıkçası,çünkü uygun bir parti yok.

1|0
    0|0
    • MHP hiçbir kusurunu görmedim ?

• Sarıgül oluşumunu terketmeseydi çok iyi olabilirdi,hem de Baykal için...Tam bir zaman kaybıydı bence.Geri dönmesi dileğiyle.

• Öyle ne yazıkki tek sağlam parti kaldı oda MHP, Muhsin abimizi de yedielr ne yazıkki :(

• Bdp yi niye koydun birader.

0|0
    0|0
  • Parti herhangi desteklemiyorum...

0|0
    0|0
  • Cumhriyet ak partisi Sonuna kadar

0|0
    1|0
    • Ben sana argo kelime kullanmadim bu yüzden seninde bana kullanmaya hakkin yok herkesin düşüncesi farkli olabilir lütfen saygi.

Yükleniyor...