Türk filmlerinin kalitesizliği?

Türk sineması keşke daha iyi bir durumda olsa. Nabza göre şerbet veren, ilkokul çocuklarını güldürme seviyesinde esprileri olan ve malesef ki insanların bunlara gidip saçma sapan gülmesi kalitesizliği ne kadar sa gösteriyoe. Tek konusu aşk ihtiras yalan dolan olan bir sektör haline geldi malesef. En büyük silahları da başroldeki oyuncuyu tedavisi olmayan bir beyin hastalığıyla öldürmek ve zevksiz insanların bunları seyretmesi. Ben yabancı sinema özentisi değilim keşke bizim filmlerinizde kaliteli olsa. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• eski türk filmlerinin tadını hala tam bulabilmis değilim.. defalarca izlediğim bir filmde bile son izlediğim de öncekinden farklı bir lezzet illaki bulurum.. ön yargılı bakma bence

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Doğruya doğru Türk sineması yerlerde elin adamı Tom Hanks Jason Statham filmi vizyona girse diye beklerken bizim millet recep ivedik i bekliyor yorumsuz

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Git yönetmen ol o zaman belki kurtarırsın bizi

0|0
    0|1
  • Çok sıkücı

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• ona daha çok var

0|1
    0|0
  • Aslında türk filimleri kalitesiz değil kalitesiz yapan biz seyircileriz hep küçümsüyoruz elin gavurun filmini izliyoruz

0|0
    0|2
  • Geçen can sıkıntısından Bana Masal Anlatma yı izledim yazık o filmi çevirmek için para harcamaya.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...