Ne sıklıkta kitap okursunuz?hangi tür?

Ne sıklıkta kitap okursunuz?hangi tür okuyorsunuz?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• bu sene 20 ye yakın kitap bitirdim çok ciddiyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Neden bu soru için gizli oldun onu anlayamadım öncelikle :)

Ben çok daha ağırlıklı olarak roman okurum. Dünya klasikleri favorilerimdir. Ama hasta olduğum kafa Dostoyevski kafası, şu sıralar bakmadığım kitabı kaldı mı diye araştırıyorum. Türkiye'den bilinçli takip ettiğim kalem Hakan Günday'dır. Kinyas ve Kayra ! :)

0|0
    0|0
  • Değişiyor. Bazen 5-10 sayfa bazen daha çok. Bazen hiç okumuyorum. Bu aralar Mısır'a merak sardım. Ramses'i okuyorum.

0|0
    0|0
  • Her hafta 1 tane bitirmeye çalışıyorum. Genelde yeraltı dünyası tarzı romanları severim felsefeyle harmanlanmış kitaplarda güzel olur fantastik şeyleride okumuyor degilim. Ama dedigim gibi okurken zevk aldıgım şeyler yerin dibine batmış çırpınan kişilerin hikayeleri.. Kitap öneriside yapabilirim beni çok etkiliyenlerden bu konuda ..

1|0
    0|0
  • Kitap hiç okumam:(

Daha çok dergi okurum

autocar

yacht

geo

atlas

bazıları...

1|0
    0|0
  • en son ilk okul 4

0|0
    1|1
  • özellikle kakamı yaparken kitap okuyorum <3 genel olarak ayda 300 500 sayfa kitap okurum

0|0
    1|1
  • Durum içler acısı en son Cin Ali tatildeyi okudum :)

0|0
    1|1
  • 27 yılda bır

0|0
    0|0
  • geçenlerde okuyordum gene bıraktım.kafam estikçe okuyorum.siyasi,gerilim,polisiye tarzları okurum

0|0
    0|0
  • çok kitap okudum artık gözlerim kaldırmıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Aralıksız şekilde okuyorum biri bitiyor -biterken sonraki kitaba karar verip en kötü ihtimalle ertesi gün başlıyorum. Polisiye/Macera, Korku ve Fantazi türü romanları seviyorum

0|0
    0|0
  • 2 - 3 günde kitap bitirmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • Arada sırada aksatsam da her gün okuyorum. Tercih ettiğim türler: dram, polisiye, cinayet, kişisel gelişim, tarih.

0|0
    0|0
  • zaman buldukça okurum bazen tüm gün boyunca bazen de bir iki gün hiç elime almam ve genelde roman türünde kitaplar okurum konusu farketmez pek yeterki ilgimi çeksin

0|0
    0|0
  • çoğu gece uyumadan, türü çok okuyan için fark etmez sürekli farklı türler okumak isterim.

0|0
    0|0
  • normalde okurdumda 2 aydır haftada 1 sayfa oluyo ya da olmuyo :D

0|0
    0|0
  • 2 ayda 1 vs. çok okumam

0|0
    0|0
  • Hemen hemen her gün kitap okurum. Hayatımda zevk alarak yaptığım nadir şeylerden biridir.

0|0
    0|0
  • Çok kitap okurdum ..Şu sıralar eskisi gibi değilim..

Polisiye -Tarih-Gerilim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...