Aarkadaslarr bana özel üniversiteyle ilgili bilgi verebilirisiniz?

arkadaşlar içinizde özel üniversteye burslu ya da burssuz giden var mı bana bilgi verebilirmisiniz kafam baya karışıkta ? dıştan pek anlasılmıyo içine girince insan öğreniyor o yüzden azda olsa içine giren biriniz bilgi verebilirmi ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• universitelerin tanıtım günleri oluyor bunları takip edip ayrıntılı bilgiler edilenilirsin. bir tane ile kalma bir kaç tanesinden farklı fikirler edinmelisin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kim kimin paralı olduğunu bilmiyor arkadaşım hatta kimin burslu kimin burssuz okuduğunu bile bilmiyorsunuz bildiğiniz okula gider gibi gidiyosun herkes kendini giyimiyle gösteriyor e o sende de olacak.Ben sınftaki arkadaşımın babasının holdngde çok üst düzey calştıgını 2 sene sonra öğrendim:D Eğitim dersen her özelde aynı değil bazıları var çok kaliteli derse girenler hep profsr,doçent flan bazılarında da adam dersi bitirip cıkmanın peşinde iyi araştır

0|0
    0|0
    • yeditepe nasıl kardeşim ? uluslarası finansı düşünüyorum bir bilgin var mıüni hakkında

• hmm nasıl geçti ailen ne dedi:)

• valla annem ara ara tartısıyo benle ama tam emın değilim anıden sehır dışını yazabılcekmısım gibi geliyor bana valla :D

• çok para özel ünv.

0|0
    0|0
  • Bi arkadas bana tuvaletlerde fakir picler giremez yaziyo dedi bn sahsen vazgectim ozelden

0|0
    0|0
  • banada öyle derlerde gittim taa kayseriden istanbula ilk yıl sıkıntı yaşadım falan sonra alıştım üni öyle anlatılanlarla karıştırma kimse senin paranla yok altında son model araban olucak falan filan durumu yok yani , zaten senin gibi çok vardır buslularda var ya da babası orta düzey gelirlerde var belki 10 20 kişi süper zenginler cıkar onlarlada konuşmazssın olur biter zaten üniversiteye giden insanlar öyle aklı başındalar tek tük çıkar onlarıda takmazssın rahat ol ;

0|0
    0|0
  • "Sana ozel universite"

0|0
    2|0
  • babanın senede 10.000 ile 20.000 tl arasında ödeyebilecek gücü var ise sende gittiğinde oradaki zengin züppeleri arasında ezik kalmam diyorsan yaz bence :)

0|0
    0|0
  • Bana göre Türkiye'de okunacak özel üniversitelerin sayısı bir elin parmağını geçmez, iyi olanları gerçekten iyi ancak diğerlerine burslu girersen hayal kırıklığına uğrayabilirsin. İyi bir özel olmadığı sürece devlete yönelmen daha iyidir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • kendini özel hissettiriyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tükiye'nin ilk vakıf üniversitesinde tam burslu okudum, mezunum. Öyle kendini ezik hissetme falan yok çünkü özel bir muhabbet olmasa kimse kimsenin paralı ya da burslu olduğunu bilmiyor bile. İmkanlar da bir devlet üniversitesinden çok çok iyi. Özel soracağın soru varsa beklerim.

0|0
    0|0
    • ben yüzde 50 burlu beykent istiyorum ama aılemıde benıde korkuttular sadece okul parasıyla kalınmıyor vs dıyolar anlamadım

• Beykent,Bilgi falan iyi.

0|0
    0|0
  • ne konuda bilgi istiyorsun ki?

1|0
    0|0
    • diyolar ep okul parasıyla kalmıyor vs dıye o yüzden bunu arastrmaya çalışıyorum ben yüzde 50 kazandım ama beykent falan tutuyo

• böyle düşünüyorsan senin için garanti olan devlet üniversitesi. ama özelin sana vereceği imkanları, yurt dışı şansını devlette elde edebilmek için çok çalışmalısın, ön planda olmalısın

• ama isteiğim bölümde devlette yanı ıstanbulda yok o yüzden tek çarem ıstanbulda özeller sıkıştım kaldım galiba :S

Yükleniyor...