Serdar Ortaç mı Tarkan mı (Lütfen Samimi Olun)?

Arkadaşlar müzik ile uğraşan bir kişiyim. Ana Tarzım hard rock ve Pop müzik dinleyen birisi değilim fakat işimden dolayı her türe hakimim ve bu gün konusu açıldı. Serdar ve Tarkan. Arkadaşım Tarkanı çok savundu fakat ben Serdardan yanaydım. Bu adama çok yüklenildi bence. Yok parçaları saçma vs. Bu dönemde saçma parçalar yapmayan popçu yok Tarkan dahi yapıyor geçmişinden beri. Ha bakıldığında ikisininde saçma parçaları var fakat çok sağlam parçaları da var. Ama Tarkanın kendini ağırdan sattığını düşünüyorum. Daha değere biniyor ve insanlar kalite sanıyor. Benim görüşüm İstediği kadar devam etsin. Serdar kadar hit parça vermedi ve ismi listelerde olmadı.

0|0
86

En İyi Kız Görüşü

• Dediklerinin birçoğunda haklısın ama ben kendi zevklerime göre "Tarkan"diyorum. Serdar Ortaç da dinliyorum yani şimdi yalan söylemeye gerek yok. Sonuçta müzik zevk için dinlenen bir şey ve zevklerimiz için de hesap yargılanacak değiliz.
    -Gecen bol olsun.-

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Serdar reis varken Tarkan reis tutulmaz.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Tarkan bir dünya starı Youtube'deki parçalarının altındaki yorumlara bir göz at çoğunda Türk göremezsin bile Tarkan'ın sesi çoğu dünya starında yok Sibel Can'a verdiği besteler bile aldı yürüdü ki her alanda çok çok başarılı müzik kulağı olmayan biri Serdar diyebilir ancak ve ben evet Serdar'ın yaptığı parçaların hiçbirinden bir şey anlamıyorum bir Fransız, bir İngiliz bu parçayı söylüyorsa diğerleri teferruattır Tarkan bir numaradır net
    https://youtu.be/xLCg6aPKDWI

0|0
    0|0
    • Daha nicesi Tarkan'ın bestesi daha fazlası için buradan bakabilirsin :D :D
      www.tarkancoll.com/.../showthread.php

Metin Arolat'ı da yazayım şuraya 😎

Gitmeden şunu da şuraya bırakalım :D Yıldız'ın Yıldız gibi doğuş yaptığı ilk parçası Tarkan yine yapmış yapacağını :D <3
      https://youtu.be/CbKzfnHvNdE</a>

• 1:10 bu videoyu dediğim süreden itibaren izle :D :D Cevabı yine Yıldız abla versin :D
      https://youtu.be/zTCma_Xa-Og

• Serdar Ortaç. Tartışılamaz bile..

0|1
    0|0
  • Tarkan 😂😂

0|0
    0|0
  • Tarkan

0|0
    0|0
  • aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi? serdar ortaç 😂

0|0
    0|0
  • Tabiki de tarkannn

0|0
    0|0
  • İkisini karşılaştırılamazz. Serdar çakıl taşıysa tarkan elmas yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende Serdarin daha donanimli oldugunu dusunuyorum

0|1
    0|0
  • Rock hariç kulaklarım başka şey dinlemez. İkisi de berbatlar.

0|0
    0|0
  • serdar kim yav tarkanin sesinin yaninda? türk sana soylemek kolay mi ben de rock muzik blues muzikle ilgileniyorum şüphe etmiyorum tarkan derken

0|0
    0|0
    • serdar mükemmel derecede fantezi müzik yapar ayrıca makamlara çok hakimdir. Arabeske hakimdir

• Tarkan mi playback yapiyor sadece onlari dinlemek istediğin için dinlemissn kardeşim neyse fikrimi belirttim kaçayım 🖑

• eyv gördüklerimi konuşurum :)

• Sen ciddi misin bu soruda Tarkan ve serdar ortaç he vay be yazık tarkana görse adam kahrından perişan olurdu

0|0
    0|0
  • ikiside birbirinden iyrenc sanatcılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...