Gamercılar sizi şöyle alalım

Bana oyun önerin vallaha sıkıldım aynı oyunları bitirmekten :D far cry 3 tarzı oyun olsun horror story ya da dead space gibi oyunlar hoşuma gitmiyor. Zaten farcry3'ğ oynayanlar anlayacaktır durumu :D

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• yasamım boyunca stalker haricinde hicbir oyun beni etkileyip kalici olmadi 50den fazla bitirmisimdir tavsiye ederim gece oynama link

1|0
    0|0
    • szone online var biliyormusun beta sürümünde şuan. stalkerın yapımcılarının geliştiridi online oyun

• Bakıcam, teşekkürler :)

• evet 1.5 gb indirdim dun ama vakit olmadı daha umarım motoru grafigi bozmazlar cogu kisi begenmiyor ama yalnızlık ortamına super bir atmosferi var

• Yeni bitirdiğim oyunları önerebilirim: Metro 2033 - Elder Scrolls Skyrim - Bulletstorm - Grid 2 (sevmessin boşver) - Dead Island - vs. vs. oyna işte Dead islanda bakmanı öneririm. Oynadıysan önceden boşver.

1|0
    0|0
  • İndie(bağımsız) oyunları sever misin bilmiyorum ama machinarium, braid, limbo, world of goo çok zevkli oyunlardır tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • çıtayı yüksek tuttun. belki saints row the third ü beğenirsin. 4 ü çıkıcak 3-4 ay sonra onada hazırlık olur

1|0
    0|0
  • frp rpg seversen eğer biraz eski ama vampire the masquarade tavsiye ederim :) şimdi dark diye bir oyun indirdim onu bitirirsem onunlada ilgili fikir belirtirim..

bunların dışında bioshock serisini oynamadıysan ve assasins creed serisini oynamadıysan lütfen görüşmeyelim :D

0|0
    0|0
  • Dota 2 oyna

1|0
    0|0
  • kadın soymaca var oynarmısın erkek soymaca versıyonu var mıbılmıyorum bız ofiste sürekli kadın soyuyoruz sabah akşam...

0|0
    0|0
  • unreal tournament 3

1|0
    0|0
  • battlefield 3 e gel Türk bayan oyuncuda var tanıştırırım takılırısn

1|0
    0|0
  • öyle bir oyunn sleeping dogs vardı sarabilir

1|0
    0|0
  • online oyun oynamaya ne dersin

1|0
    0|0
  • darkorbit oyna internet üzerinden bir süre sonra çok eğlenceli oluyor, eğer oynamaya başlarsan bana burdan ulaş sana bilgi verebilirim. NOT:YANLIŞ ANLAŞILMA OLMASIN LÜTFEN

0|0
    0|0
  • The Lord Of The Rings War in The North ;)

0|0
    0|0
  • CoD, CoD:MW ve CoD:BO serilerini bitirdin mi?

0|0
    0|0
  • Online oyunlara yönel.Lol'e başla.

0|0
    0|0
    • Lol oynuyordum ama bıraktım zaten hikaye oyun bulamazsam başlayacağım online'lara başka çarem yok

• leagueoflegends ... bencede harika bir oyun ...

• call of duty veya pearl harbor oyna

0|0
    0|0
  • Birlikte oynuycaksan s4 falan oynuyabiliriz ?

0|0
    0|0
  • SWAT 4'ü indir

0|0
    0|0
  • Metin2

Hasan2SalakOsman4

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fps oyunlardan keyif almadığım için Tps önereceğim,

Benim hala oynamakta olduğum ve müthiş fanı olduğum Resident Evil serilerinden başlayabilirsin. Remember Me diye bir oyun çıktı o da çok sağlam. Hareketli ve zombili oyunlardan hoşlanırsan, Prototype var. Benim oyun arşivim geniştir bayağı en keyif aldığım şeydir Video Game'ler :) İlgini çekerse öneririm bir kaç tane daha..

1|1
    0|0
    • Prototype oynadım, ama yukarda belirttiğim gibi resident evil gibi horror story pek hoşuma gitmiyor :/

Yükleniyor...