Kitap okurken çok sıkılıyorum :((

10 sayfa beni boğuyor sizde böyle misiniz acaba sıkıcı kitaplar mı denk geliyor ya

0|0
1420

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiğin tür kitaplar bulmalısın.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• yaprak sayfası az bır kıtap oku ,rastlantıdır o,bırde sen dırekt tutunamayanlar okumaya kalkarsan bastan sevdan korelır,tavsıyem bu işte bir yalnızlık var tuna kıremıtcı,hem az hem surukleyıcı..

0|0
    0|0
  • işte bu yüzden en son kitap okumuşluğum ilk okul 4.sınıf

0|0
    0|0
  • Yo hayır. Kitap okumaktan sıkıldığımı hatırlamıyorm.

0|0
    0|0
  • ben onun için okumayı bıraktım.

0|0
    0|0
  • Karakter meselesi bazılarımız senin gibi kör cahil kalmalıki bizlerin degeri olsun..

0|0
    1|0
    • ne alakası var ? kitap okumamakla kör cahil olmanın her şeyi kitaplardan öğrenemiyorsun dergiler gazeteler televizyon internet bunlardanda gayet rahatlıkla öğrenilinilebilir mesela bence tartışma programlarını uzun uzadıya izleyebilirim belki sende bundan sıkılabilirsin hayata at gözlüğü ile bakkma defol git şurdan sinirlendirdin

• KİTAPLAR SIKICI DEMEDİMMM ! OKURKEN SIKILIYORUM DEDİM LANET OLASI KÖPEĞİNLE SANA MUTLULUKLAR DİLİYORUM SANA BUNDAN SONRA CEVAP VERMEYECEĞİM ÇÜNKÜ SEVİYELİ BİRİ OLSAYDIN BÖYLE BELALTI VURMAZDIN. ALLAH SENİNDE KÖPEĞİNİNDE BELASINI VERSİN KAHROLASI YARATIK!

• Vucudunda kıl var diyemi tüm bu sinir ? Aldırmaa lazer epilasyon var.. Aldır ama sen yinede :D Yani kılı aldır kılın olmasını aldırma :D Kıl oldun sen galiba.. :D

• güzel kitapları araştır

benim kitap rafımda da islamiyet tarihi var 5 sayfa okudum bıraktım

bir de yaşar ne yaşar ne yaşamaz var 3 saat de bitirdim...

0|0
    0|0
  • hemen bırakırsan okuyamazsın zaten. devam et bazen öyle oluyoki tek oturuşta bitiriyom.genelde tarih kitapları oluyo

0|0
    0|0
  • uygun kıtabı bulamamıssın

0|0
    0|0
  • İlgini çeken kitap al...Asla öğretmenin istediği kitapları okuyamadım öğrencilik hayatımda...

0|0
    0|0
  • Kitap okuyamıyorum. Sebebi ise; Kitabı bir an önce bitirme isteği. Elimden bırakamıyorum. 2 bilemedin 3 günde bitiriyorum. Bende artık okumuyorum.

0|0
    0|0
  • okuduğun kitap ne? ikincisi insan sıkıldığı için okumalı okudugundan sıkılıyorsa orda farklı bir amaç vardır.

0|0
    0|0
  • kitap okumaktan ben de çok sıkılıyorum maalesef... :&

0|0
    0|0
  • Bende olmaz o şeyler allaha şükürler olsun. Insanda okuma sevgisi olmassa Budur

1|0
    0|0
  • Ateş ve Buzun şarkısını oku günde 5 sayfa zor okuyan ben 500 sayfa okudum günde

0|0
    0|0
  • Ben öneriyim, şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır, sıkılmazsın

0|0
    0|0
  • hayır sıkılmam en az 200 sayfa okurum

0|0
    0|0
  • bende hep sıkılırım netice sıkıcı bir iş ama gerekli

0|0
    0|0
  • sen yne 10 sayfada çökuyosun ya ben :)

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar hiç bir kitaptan sıkılmadım kitap candır ya okumanın zevki inanın hiçbirşeyde yok

0|0
    0|0
  • Lirik romanlar oku, aynısını ben de yaşardım yıllar öncesinde.. Başlangıç olarak, Böyle Buyurdu Zerdüşt, biraz ağır, fakat çok kaliteli olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• kendini okumaya şartlandırma... okumaktan zevk almıyorsan görev gibi okuman sana bir fayda sağlamaz... ama sürükleyici, heyecanlı bestseller romanlar okuyarak okuma alışkanlığı edinebilirsin...

1|0
    0|0
  • zaten 10 sayfa okuyupta sıkıldığın bir kitap başarısızdır kitap dediğin ilk sayfalarda ele geçirmeli elinden bırakmak istememelisin yani en azından benim için böyle

1|0
    0|0
  • kesinlikle yanlış kitaplara denk geliyosun

0|0
    0|0
  • en sevdiğim şeylerden birisi:)

0|0
    0|0
  • İlgini çekmeyen bir tür ise sıkılman muhtemel. Ama ilgini çeken bir tarzı buldunmu sıkılmak ne kelime,gözlerin çatlayana kadar okuyorsun.. Önce sevdiğin türü keşfetmeye çalış..

0|0
    0|0
  • Asla, bayiliorm kitap okumaya

Polisiye oku

0|0
    0|0
  • Su gibi okurum gider. Sıkıcı olsa bile okurum.

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar bende boyleydim sonra kendi tarzimi buldum ve bu sorun ortadan kalkti

0|0
    0|0
  • ders, sınav, not için okuyorsam sıkılabiliyorum diğer türlü hayır sıkılmam

0|0
    0|0
  • ben 1 haftada 8 kitap bitiyorum genelde sıkıcı gelmiyor

0|0
    0|0
  • daha eğlenceli kitaplar alabilirsin dizüstü edebiyat tarzı

0|0
    0|0
  • Ben sıkılmadan okuyacağım kitabı kapağından anlarım, kapağı içime sindiyse tamamdır.

0|0
    0|0
  • Galiba ole oluor sende..ole kitaplar almalisinki o kitabi okurken yasamalisin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...