Kapat

Gerçek olan bir sanatı Yok etmeyelim?

Herkes sinemaya ayda en az 1 defa gidiyor. Pekii; tiyatroya kaç defa gidiyor?
3 ayda bir
7 ayda bir?
Yoksa 1 yılda bir mi.
Hatta hiç mi gitmiyor.

Tv de izlediğimiz dizilerden, evcilik oyunlarından, saçma sapan bir çok yapımdan daha iyi bir sanat dalıdır Tiyatro.

Ve siz hala gitmiyorsunuz.
Pekii..
El birliği ile Yok edelim, birbirimizi.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Tiyatro bana hitap etmiyo bende gitmiyorum bunu sanata yapilmis bir saygisizlik olarak gormuyorum bicok tiyatro oyuncusu cok basarili ve saygi duyuyorum ama izlemek keyif vermiyo

0|1
    0|0
    • Keyif alabileceğiniz oyunlara gitseniz? Komedi, drama vs gibisinden. Herşeyi zevkimize göre seçeriz, o da öyle olmalı. Bir diğer konu; tiyatro oyuncuları canlı rol sergilemektedirler, sahneye çıkarlar takır, takır oynar çıkarlar. Ama günümüzde ki tv oyuncuların bir çoğu bunu beceremez. Oyuncu 4 yıllık oyuncu eğitimini tamamlamış kişiye denir.

• Pek dizi izleyen bir insan degilim o yüzden gunumuzdeki toplumu elestirmeni bu konuda anlarim. Ama ben sinemayi gorselliginden dolayi seviyorum genel anlamda da birden fazla duyuma hitap ettigi icin etkiliyo tiyatro evet oyunculugun asil sergilendigi yer ama bana ciğ geliyo

• Tiyatro da birden çok duyguya hitap ediyor. Zevk alacağın oyun seçmek önemli tabii ki de. İstemeyerek gidilen bir oyundan zevk almak imkansızdan. İstem önemlidir.

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Liste hazırlamıştım bir ara ama yoğunluğumdan gidemiyorum.
    Kursuna gidiyorum sadece.

0|0
    0|0
  • Sinemaya aydan 3 4 defayı bile buluyor ama tiyatroya gitmiyorum. Cünkü yaygın olarak bulabildiğimiz birsey değil tiyatro. Bence insanların çoğunluğu ulaşamadığı için gidemiyor. Evinize en yakın kültür merkezi acaba kaç km ötede?

0|0
    0|0
    • Yaygın olarak bulunabilen birşey. Takip ederseniz bulabilirsiniz. Ve her ilçenin kendine ait bir Devlet kültür sanat merkezi bulunmakta. İsteyiş önemli. Öyle herşey kolumuzun altına gelmiyor maalesef.

• sinemayada gitmiyorum, tiyatroyada.

0|1
    0|0
    • Bence tiyatroya gitmelisin :)

• O zaman saçma gelmiş olabilir. Tekrardan denemek lazım. Emin'im bu sefer seveceksin :)

• umarım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...