Kapat

Hikaye anlatanmı yoksa bilgi aktaranmı kitaplar okursunuz?

Benim bilgi içeren kitaplar daha çok ilgimi çekiyor
Hikaye anlatanmı yoksa bilgi aktaranmı kitaplar okursunuz?
David Schwartz'ın Büyük Düşünmenin Büyüsü kitabını da şiddetle tavsiye ederim..

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Edebi kitaplar okuyorum zaten okulda bilgi içeren kitaplari okuyoruz sinavlara çalışıyoruz

0|1
    0|0
  • Şu an sarah jio ya taktim onun kitaplarini okuyorum sonra kisisel gelisim kitaplari okumaya basliycam

0|1
    0|0
  • Yerine göre değişiyor. Bazen bir hikâyenin içinde kaybolmak istiyor insan. Bazen de zihni açılsın istiyor 😊 Ama en sevdiğim kitap 900 katlı insan kitabıydı. Umarım adını yanlış hatırlamıyorumdur 😊

0|1
    0|0
  • İkisini bir arada tercih ediyorum :)

0|1
    0|0
  • bilgi aktaran.
    psikoloji okuyorum.
    şu anda Kemal Sayar'ın Sanal Aşk kitabını okuyorum.

0|1
    0|0
  • Kurgu

0|1
    0|0
  • kişisel gelişim kitabı

0|1
    0|0
  • Daha çok kendimi gelistirebilcegim kitaplar

0|1
    0|0
  • Ben şöyle aşkı anlatan kitaplara bayılıyorum hikaye yani :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Her ikisini de okuruz elbet. Yalnız senin dediğin gibi günümüzde bilgi aktaran kitap yok gibi bir şey. Olanlar da daha doğrusu olduğunu iddia eden kitaplarda çoğunlukla laf salatası. Yani kitaba bakıyorsun ortalama beş bin kelime. Verdiği bilgiye bakıyorsun on kelime. Kalanı laf salatası. Gerçek bilgi içeren kitapları artık basmıyorlar. Doksan ve öncesinde kalmış kitaplar bulursan sakın kaçırma. O zamanlar sistemli şekilde bilgiyi yozlaştırmıyorlarmış belli ki.

0|1
    0|0
  • Ya aslında bilgi daha önemli fakat bilgi kitaba bir yazar veya ünlünün kendi düşüncesini yazmasıdır yanlış veya egoist düşünceleriyle yazmış olabilir. dogru degildir. hikaye daha eglenceli hayal gücünü gelistiricidir.

0|1
    0|0
  • Daha çok kişisel gelisim kitapları okurum o da kırk yılda bir ☺

0|1
    0|0
  • İlim bilim daha çok

0|1
    0|0
Yükleniyor...