Kapat

Anime severler?

Hyouka, non non biyori , Toradora, The Melancholy of Haruhi Suzumiya
Bu animeleri izleyeniniz var mı? izlediyseniz en çok hangisi güzeldi. başka bir anime önerisi de alabilirm :)

Güncellemeler:
yazdığım animeleri izleyen yok mu ya?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• death note iyiydi

1|1
    0|0
    • baya iyiydi hemde :D ama Light yakalanacaksa Near tarafından değil de L tarafından olmasını daha çok isterdim. sen ne düşünüyorsun?

• bende öyle olacağını sanıyordum :D keşke öyle olsaydı daha iyi olurdu diğer türlüsü saçma geldi biraz :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• sakamoto desu ga , baka to test to shoukanjuu, sword art online , tokyo ghoul , attack on titan başka da var istersen söylerim :D

1|0
    0|0
    • böyle biraz kanlı vahşetli olsun gerilim dövüş aksiyon. var mı önerebileceğin :D

• aa ben de teşekkür etmedim diye imalı bir şekilde ha bide önemli değil yazdın sandım ahhahaa kafa kalmadı ki :D hakkaten etmişim ya djhkjdk

• :D :D öyle yapcak olsam ÖNEMLİ DEĞİL yazardım heralde ama hiç yapmadım bilmiyorum

• Şingoku best yeni sezonu bekliyorum

1|0
    0|0
    • konusundan biraz bahsedebilir misin? :)

• beğenmemek değil de zamanım yoktu iş okul falan o yüzden kaldı. uzun zamandır izleyemiyodum anime. şimdi tatile girince anime önerisi isteyeyim dedim. sen söyleyince hatırladım onu devam ediyim bari ona :D

• Hehehe xD et et yakında yeni sezonda başlıcak ben iple cekiyorum 😂

• One Piece.

0|0
    0|0
    • çok fazla bölümü olması gözümü korkutuyor biraz.. ama izledikçe sıkmıyor mu yoksa akıcı bir anime mi? fazla bölüm olduğu için konular bazen kopuyor mu yoksa birbirine bağlı bir şekilde mi ilerliyor? biraz çok soru sormuş olabilirim kusura bakma :D

• hadi ya :D bir arkadaşım da oyuncaklarını biriktiriyor bu animenin :D o kadar iyi demek :D

• Her şey var :) Kesinlikle izle. Ama yavaş yavaş izle çünkü yeni bölümleri çok geç çıkıyor beklemek insanı sıkıyor.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kuroshitsuji, zankyou no terror (kesin izle)

1|0
    0|0
    • zankyou no terror duymuştum. konusu ne biraz bahsedebilir misin?

• Zankyou no terror son bölüm göz yaşların sel oluyor , 2 arkadaş var örgüt gibi düşün çok zekiler çocukken yaşadıklarının intikamı olarak bir takım olaylar yapıyorlar.. daha fazla anlatmayayım spoiler vermekten korkuyorum

• oo intikam diyosun. intikam konuları çok heyecanlı geliyo bana ya izliyim o zaman bunu çok teşekkür ederim :D

• Mirai Nikki ofc 👌🏻 Bakemonogatari izlemeye başladım yeni bundan sonra da Noragami izlemeyi düşünüyorum ☺

1|0
    0|0
    • Konularından biraz bahsedebilir misin? :)

• Mirai Nikki en sevdiğim. Yandere bir anime. İşte Yuno diye bir kız var Yukki diye birisini seviyor ama bu çocuk pısırık neyse işte bir tanrı tarafından bunlara gelecek günlükleri veriliyor ve telefonlarında geleceğe dair olacaklar yazıyor yanlış hatırlamıyorsam 12 kişide vardı bu günlükler bunlar birbirini öldürüyor çünkü sona kalan tanrı ilan edilecek. İşte bu Yuno Yukkiyi korumak için herkesi öldürüyor vesaire. Ben tek oturuşta izledim çok hoşuma gitmişti. Diğerlerini pek bilmiyorum sadece aklıma geldi diye yazdım ☺

• güzel bir animeye benziyo :D bunu da izleyeceğim teşekkür ederim

• Death note çok güzeldi.

0|0
    0|0
  • Suzumıyayı ızlemedımde bılıyorum az cok o anımeyı. Romantık komedı tarzı bayagı var aslında turkanımeye gır bak ordan populer sekmesınden

0|0
    0|0
    • inanır mısın şu ana kadar hiç romantik komedi tarzı anime izlemedim :D hep gerilim aksiyon. bu da ilk izlediğim romantik komedi olsun madem dfldfj

• Gerılım ıstıyosan sayıyım askım :D Another , dirifters, psycho pass, mob psycho 100, one punch man. unutmusum dıgerlerını ezbere ısımlerını hatırladıklarım bunlar

Yükleniyor...