Matematik başarma hikayeleriniz?

Ben kolayları kolay anlayan birisiyim. Fakat hiç test çözüp tekrar etmediğimden bu yıl puanım düşük geldi. Sizce düzenli ve sistemli bir çalışma ile matematik halledilebilir mi?

Güncellemeler:
"Kolayları" yazmışım kusura bakmayın konular olacaktı.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki halledersin. Eğer dersane ya da özel ders imkanın varsa çook daha iyi olur. Eğer yoksa da antremanlarla matematik kitabından başla. Tabiki sadece onu çözmiceksin ama basamak basamak zora doğru çöz.Halledersin.

0|1
    0|0
    • Evet o 4 kitabı birden alıyorum. Başka kitaplar da geliyor

• bende seneye sınava girecem sizin şurdakiş konuşmayı okudum bende soran arkadaşın durumundayım şuan antremanalrla matematiğe başladım bende dokzu eylül hukuğu istiyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• Gayet anlarsın. Zaten mat1 olanlar aşırı kolay. Güzel çalışırsan çabuk halledersin.

0|1
    0|0
  • Matematik aslında korkulduğu kadar zor bir ders değil halledebilirsin tabi ki ama anlatacağım bir hikayem yok.

0|1
    0|0
  • Beynimin sayısal kısmına oksijen gitmiyor ajdjfjk :D

0|1
    0|0
  • aynı soruyu bnde sormak istiyorum halldelir mi?

0|1
    0|0
  • Sayısal zekası olanlara saygılar, hürmetler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Temeli iyi olan insanın başarılı olma şansı yüksektir ama her zaman kitaplar işe yaramıyor. İlk başta işi bilen birisinden yanı hocadan ders almak sonrada pekiştirmek gerekiyor. Kitaplar, hoca anlatımı gibi olmayacağı için bir noktada sıkıntı çekme ihtimalin var.

0|1
    0|0
  • "Ygs 2013'de tam 2417 kişinin 40 sorunun tamamına doğru cevap verdiği bir dersin nesinden korkacağım. Sosyal bilimleri bile 6 kişi full yapabilmiş." demişsin peki en iyi yerlere kim gider o matematikte ful çekenler gidecek bunun farkına var. 11. sınıf başında matematiğe başladım çalışmaya 12. sınıfta ygs 21 net mat lys 34 net. antremanlarla başla karekökle devam et en son olarak bireyle finali yap derim ben.

0|0
    0|0
    • O senin sorunun ben ygsde full yapabilecegime inaniyorum.

• ne içiyorsan onu tergemelisin. Sen sorunda halledebilir miyim düzenli çalışarak demişsin bende sana bir örnekle cevap verdim. full çekebilirsin niye çekemeyesin ama unutma hayatta herşey beklenildiği gibi olmayabiliyor.

• Evet orası öyle her zaman beklediğin olmaz.

• Elbette halledilir. Matematik, en kolay sayısal dersidir. Ön yargıları bırakırsan hiç sorun olmaz.

0|1
    0|0
  • hey millet görün bu çocuk ileride matematik okuyacak.

0|1
    0|0
  • kardeş matematiği başardınmı bana yardımcı olurmsuun

0|0
    0|0
  • Nasil bi' hikaye istiyorsun ki?

0|1
    0|0
Yükleniyor...