ARKADASLAR LUTFEN OKUYUN Acil FIKIRLERINIZI ALMALIYIM. 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏?

Merhaba :) Ben bir kitap yazmayi dusunuyorum tarzi fantastik olucak. Simdi aklimdaki bir fikir isiginda karakterlerimi olusturmaya basladim. Ilk olarak bni heyecanlandirdigindan kotu karakterleri sizinle paylasmak istedim Fikirlerinizi alim nasil ilgi cekermi isik var midir devam etmelimiyim. Eger iyi bisi cikarsa bastirmayi dusunuyorum ama ne zaman olur belirsiz yani tamamlanir 😂😂 simdiden tesekkur ederim umarim okursunuz? :) ARKADASLAR LUTFEN OKUYUN Acil FIKIRLERINIZI ALMALIYIM. 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏?????

Güncellemeler:
ARKADASLAR LUTFEN OKUYUN Acil FIKIRLERINIZI ALMALIYIM. ? ACILLLLLLLLLLLLLLL?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fantastik yazacaksan.. ilham vermesi açısından bazı oyunları oynamalısın ve kitapları okumalısın mesela skyrim kesinlikle oyna süper bir senaryosu vardır.. witches serisini oyna :) ayrıca yüzüklerin efendisi game od thrones vs kitapları da oku.. oyunları oynayamıyorsan bile senaryolarını oku

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yunan mitolojisi mi konusu?

0|0
    0|0
    • hyr degil ama isimler onlardan turettim belki devaminda bazilarinin isimlerini degistirrim. Ama olaylar cok farkli olucak

• Bence isimleri derhal değiştirmelisin. Özellikle olay roma imparatorluğunda falan geçmiyorsa. Çünkü isimler yunan mit beklentisi oluşturuyor. Karakter açıklamalarını okurken aklım sürekli yunan ve diğer mitolojilere kaydı. Bu öyküden uzaklaştıran bir şey. Kurgu bir mitoloji oluşturuyorsan sağdan soldan almak orijinal bir şeyler yapmalısın. Kitap da basılırsa büyük ihtimalle Türkiye'de basılacağına göre türkçe isimler ver derim ben. Tamlama şeklinde olabilir. Bitişik yazıldığında yeni bir kelime gibi duran tamlamalar bulursan hoş durur. Ünlü düşmesi ve aşınmayla yeni kelimeler tüketebilirsin. Taş kalpli hatun için ilk aklıma gelen kara kalp oldu mesela. Akıcı okursan karkalp (a da incelteme yapmadan oku) olur. Hikayede ismin nerden geldiğini falan açıklansın. Okuyucunun daha çok hoşuna gider.

Erkekler Ne Diyor 6

• ben türü , fantastik roman olan , bir hikaye yazdım , ismi , altın çağ ölümsüzlüğe giden yol, isteyene bu hikayeyi ücretsiz olarak veriyorum, roman yazmak isteyenler bana ulaşabilir

0|0
    0|0
  • fantastik deyince dikkatimi çekti ama okuyamıyorum çok küçük gözüküyor. Bu arada "FRP" veya "Dungeons and Dragons" desem sende birşeyler çağrıştırır mı? Mülakatın ilk sorusu :)

0|0
    0|0
    • gercekte yasayamadigimiz vs gerceklesmeyen hayal ederek bir oyuna donusturdugumuz ve sonsuza kadar oynucamiz oyun okumaya calis bklmbiraz:)

• gözlerimi bozmaya niyetim yok güncelleme yapıp daha detaylı forograf çeksene.. bu şekilde okumam mümkün değil. bu arada FRP oynadın mı veya DM oldun mu hiç? ayrıca ingilizce ile aran nasıl nasıl bir kaç link verebilirim fantastik karakter oluşturma ile ilgili hikaye vs. türkiyede fantastik kitap veya film sektorunun pek altyapısı olmadığından ne yazık ki ingilicce olmak zorunda :)

• Şansını dene. Çok kitap okumuşsundur umarım?

0|0
    0|0
  • fantastik olmasaydı okurdum

0|0
    0|0
  • yazdıklarını iyi sakla burada çalmasınlar
    bana mesaj yaz özelden

0|0
    0|0
  • yazma böyle yazacaksan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çekmez bence :/

0|0
    0|0
    • him :) Saten bu kitabin. sadece Turk değil dunyaya hitap edecegini dusunuyorum umarim boyle olur. Saten bizi sinirlandiran cok sey var normal yasamda. onlara yazacak bisi bir fikir bulamam benim tabiatimda yok Saten biz Turkler pek kitap okumayiz ona bakarsan 😂 istesemde ilgilerini cekcek seyi bulamam ama bazi kisim lar haric kucuklukten beri yasamak istedigim hayal ettigim alemi yaziya dokucem bu benm tarzim saten idolum de J. k. Roeling :) nese saol yorum icin

• Anlıyorum. Zevklerimiz, bir kitaptan beklentilerimiz vs aynı olmayabilir. Yorumum moralini bozmasın, sadece kendi fikrimi yazdım, doğruluğu bilinmez :) Sen azmet, gerisi senden çıkar :) Rica ederim bu arada

• Bnce bu karakterleri biz ordan burdan zaten görmüştük. Daha yaratıcı olmalısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...