Okuduğunuz en güzel kitap hangisiydi?

Gizli Üye
Benim Suç ve Ceza:)
Güncellemeler
+1 yıl
Edit: Bu kadar fikir geleceğini tahmin etmemiştim. Teşekkürler. Bu arada bazı arkadaşlar Wattpad kitabı sanmış ama alâkası yok, Dostoyevski'nin Suç ve Ceza'sından bahsediyorum. Açıkçası dijital kitap okumak bana göre değil. Kitabın sayfalarına dokunmak ve o kokuyu hissetmek benim vazgeçilmezim. Buna ek olarak ekleyeceğim birçok kitap var aslında, 1984, hayvan çiftliği, gün olur asra bedel, Aşk ve gurur, Platon-Devlet, Sokrates'in savunması, Virginia Woolf-Kendine Ait bir Oda diye uzayıp gider:))
Güncellemeler
+1 yıl
Sineklerin tanrısı, Genç Werther'in acıları, İki şehrin hikâyesi, satranç, Vişne bahçesi, Franz Kafka-Dava, Franz Kafka-Dönüşüm, İnsan Ne ile Yaşar, Fareler ve İnsanlar, Olağanüstü bir gece vs vs. Tam bir kitap kurduyum:) Yazdığım kitapların hepsini okumanızı öneriyorum. Kitap okumak bir hobi değil, bir ihtiyaçtır.
Okuduğunuz en güzel kitap hangisiydi?