Hristiyanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

DÜşünceleriniz nedir?

Güncellemeler:
Hristiyanlar ateistler ve deistlerle tartışmak isteyenler forumlarda tartışabilir buraya bana laf atmak amacıyla gelmeyin.

0|0
77

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi kitaplarını değiştirerek Allah'a olan sözlerini tutmayan batıl olan bir din...

4|0
    0|1
    • Bana göre de islam dini bir terör dinidir gericilik batıl saçmalıklarla dolu

• Yazdığım yorum çok zoruna gitmiş ki durmadan ayet paylaşıyorsun. Ha gayret İmana geleceksin ayetlerin vesilesiyle!

Siz Hristiyanların neler yaptığını biliyoruz sen hiç merak etme. Allah'ın düşmanlarıyla dost olacak kadar aklımızı yemedik! Umarım Hidayet yoluna gelirsin yoksa Allah'ın dinini tahrip eden Hristiyan ve Yahudiler için azab müstahaktır. Şimdi git yaşıtlarınla tartış...

• Kuran türkçe okunmaz diye çırpınmanızın nedenlerinden bir tanesi bu işte ama millet uyandı herkes deist oluyor miis miss :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Bizim gibi insanlar onlarda.

0|1
    0|0
  • Hepimiz insanız iste

0|1
    0|0
  • Müslümanım hak din islam.
    Ancak diğer dinler arasında en ılımlı baktığım din Hristiyanlık. Yahudiler gibi dinlerinde Müslümanlara işkence etmek geçmiyor mesela.

0|0
    0|0
  • insan olduğunu

0|0
    0|0
  • insanlar

0|0
    0|0
  • Ermeni olduğumuzdan ötürü Hristiyan bir aileyiz zaten gayet kendi halimizde insanlarız :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yahudiler'in kitabı Tanah'ı, Kitab-ı Mukaddes'e Eski Ahit adı altında kopyala yapıştır yapan dini inanç

0|0
    0|1
    • Hristiyanlar ateistler ve deistler demişsin. Hristiyanlar'a öyle veya böyle saygı duyabilirim fakat atayizlere benden saygı kaygı filan yok 😡

• Yaratıcının birliğine , Barışın ve iyiliğin önemine inanıp bunları Uygulayan herkes Kardeşimizdir.

0|0
    0|0
  • seviyorum onları incili de seviyorum dün gittim kiliseye öğrenmek için hatta

0|0
    2|1
  • Extra bisey dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • En azındık Allaha iman ediyorlar

0|0
    0|0
  • Insanlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...