Daha çok kitap okumak için nasıl bir yönteme başvurmalıyım?

Arkadaşlar, ben gerçekten kitaplarla haşır naşır olmayı ve okumayı sevdiğimi düşünüyorum. Keşke zaman olsa da bol bol okusam ama bazen zamanım oluyor okuyamıyorum. Bir sürü okumam gereken kitaplarım var ve okuduğum zaman da 10 sayfa bile olmadan günün yorgunluğuna yeniliyorum. Bir sürü hikaye, roman vs var kalın, ince kitaplar. Sizce ne yapmalıyım? Daha çok okumak ve kitapları bitirebilmek için nasıl bir yol izlemeliyim? Çünkü gerçekten istiyorum ama ya zaman ya nefsime yeniliyorum.

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Cevabin aciklaanda gizli aslinda. Sorun zaman ve nefis. O yuzden zaman olusturup nefsinide koreltmen gerekiyor

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Kısa kitaplarla klasiklerle öykülerle başla yatmadan önce onu uykun gelince de uyu hafta da ya da 2 haftada bitirsen yeter zaten kitap kendiliğinden surukleyecektir seni

0|0
    0|0
  • Oyleyse o okunmayi bekliyor dedigin kitaplar sana hitap etmemis etseydi okurdun. o kitaplari gormiycegin biryere kaldir ya da birisine ver. Kendine daha cok kisisel gelisim alaninda kitaplara yonlendir roman vs okumaktan zevk almiyorsun demekki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hızlı okuma teknikleri var, tabi ben denemedim ama öyle diyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...