Satanistlerin özellikleri neler?

4 .5 gündür siyah giyiniyorum. sürekli rock müzik dinliyorum ve şeytan efendimize inanıyorum. artık satanis oldum mu? nasıl olabilirim bilenler ilgilenirse iyi olur.

Güncellemeler:
ben kedi kesmem bu başka bir inanç ben sizi yargılıyo muyum neyye inandıdınz diye? benim kedim var zaten. herkesin dini kendine kimse karışamaz.

0|0
17|27

En İyi Erkek Görüşü

• çok satıcı oluyolarmış biz öyle duyduk

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• şeytan tanrının tüm gücünü görmüş ve onu yakınındaki bir kimseydi. dağdan gelen için bağdakini kovan tanrının adaletsizliğine baş kaldırdı. onun gücünü ve cehennemini bildiği halde inançlarından vazgeçmedi. karşısında ki tanrı bile olsa adaleti ters yüz edemezdi. bildiğine inandı. tanrı onu yakmak yerine ona sırt çevirmeyi seçti. aynı sözünü dinlemeyen kodaman bir babanın oğlunu evlatlıktan red etmesi gibi. işte böyle tanrının gayri meşru çocuğu oldu. sonra hala bildiğini okuyunca tanrı onu lanetledi. insanlığın her hatasından onu sorumlu tuttu. kendi adaletini hiçe sayarak...

1|1
    2|2
  • İnsan olmaya heveslenecek değilsin ya

0|0
    0|1
  • 0|2
    0|3
  • Kedi kesip/Kestirip kafa tasını kadeh yapıp kan ya da şarap iç..

0|0
    0|0
  • Satanistlik öyle olunmaz sen sadece öyle özenti olurusun ayrıca bir satanist satanist olduguna inanmaz.. Şeytana ve tanrıya inanır fakat buna ragmen şeytanı seçerler nedeni bilmez herkesin kendince sebebi vardır. Satanizm tanrıyı reddedip şeytana inanmak degildir ondan..

0|0
    0|0
  • şeytan efendiymiş..

0|0
    0|0
  • neden bu şeyleri yapma gereği duyuyorsun çok farklı kişiler tanıdım ondan sordum

kedi kanıda içecek misin şimdi

1|0
    0|0
  • Bence sen bunların hıc bırını yapmıyorsun canın sıkıldı saçmalıyosun.

0|0
    0|0
  • Sen sıç bokunla oyna hahah amk şeytan efendimiz nedir şukur namazı kılıp geliyoru mk aHASDSLKDFASDF ASDF:sdddd

0|0
    0|1
  • 4 büyük şeytana yani Diablo,Mephisto,Baal ve Lucifere biyat ediceksin öyle şeytan efendimize demekle olmaz.

0|0
    0|0
  • satanistler haftada 3 kere kedi döner yerler .. eğer sateniz olmak istiyorsan seninde haftada 3 kere kedi döner yemen lazım

0|0
    0|0
  • Kardeş bir de kedi sidiği içiyorlar

Oluyor sana satanistanbul

0|1
    0|1
  • bizim satanistler derneğimiz var gel senide üye yapak gizli bir dernek:D

0|0
    0|0
  • türkiyede türkücü kılıklılar bile satanist olabilir :( sende bir sato olmuşsun çık dışarı kasabın kedisini kes

0|0
    0|0
  • Eşhedüenlaheillallah ve eşhedüenlemuhammeden abduhu vu resuluh de müslüman ol

0|1
    0|0
  • şeytan efendi şeytan efendiii.. bak bakem bana.

1|0
    0|0
  • şeytana ne diye inanıyorsun buna kanıya nasıl vardın

0|0
    0|0
  • Keşke baban beni sikseymiş .

0|0
    0|1
  • Yaş aralığının 25 - 29 olduğu gerçekmi, yoksa 16 yaşındamısın?

1|0
    0|1
  • Arayan mevlasını da belasını da bulur derler :) aramaya devam et!

0|0
    0|0
  • senin ben efendine sokayım. ruhsuz,aşağılık.

0|1
    0|2
  • bide kedi kestinmi iş tamamdır :D

0|0
    0|0
  • o kadarla olmaz makyajınıda ona göre yapman lazım:)

0|0
    0|0
  • Şarap içip grup seks de yapman gerek.

0|0
    0|1
  • Şeytanı selenadaki hades sanıyor bu mk asdgasdgs

0|0
    0|0
  • allah kabul etsin kenks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Ben de genelde siyah giyinirim , arada rock da dinlerim

şeytana efendimiz demem ama şeytanın varlığına inanırım, ama satanist değilim. şeytanı da Allah yaratmıştır. Daha güçlüsüne inanmak varken aciz bir kula inanmak , ona tapıp onun yolunu tutmak cidden çok komiğime gidiyor :P Sen böyle devam et, şeytan seni kesin kurtarır :P

Ben de oturmuş anlatıyorum ya valla, zaten sen bizle dalga geçmek için yazdın büyük ihtimal , gerçi bir insan sırf bizle dalga geçmek için de şeytana EFENDİMİZ diye hitap eder miydi bilemedim. Sonuçta bir iman problemi var ama ya ciddiyetini bilmiyorsun bu işin ya da cidden satanist olmaya kararlısın. Allah hidayet ve akıl fikir versin, çünkü bu işi şeytanının yapmayacağı kesin :D

0|1
    0|0
    • Kedi kesmek başka bir inanç mı? :D :D Öğrende gel be çocuuum :D

Bi kere satanistler kedileri hiçç sevmez çünkü satanistler nankörlüğü sevmez, kedileri de nankör yaratıklar olarak gördüklerinden onu kesip şeytana kurban eder, bir de kanını içerler. Arkadaşlarınınkini de içerler. Sonra bir gün bir bakmışsın seni alnının çatından delmişler. Ne güzel demi. Satanistlik bu işte, ne sandın ki, hayret bişey. :D

• harbilik her zaman iyi olmuyor ama evet :))

• hayırlısı tabi ki :))

• bilmediğin işlere ne kalkışırsın ki

1|0
    0|0
  • şeytan efendi sdasdsd :D

0|0
    0|0
  • Mahallede kedi azlığı varsa oluyosun demek

0|1
    0|0
  • Sen satanist olamassin kendine bir grup bul her ayın 13 de karanlik bir yere gecin grubunuzla ters hac isareti koyun pragame yapin ve kediyi boynundan kesin keci sizin icin kutsal ondan dolayi kediyi nankör goruyosunuz ve sizden nankör olamiyacagi icin onun kanida negatif olup insan kani pozitiftir siz o kani bir demir kupa icerisine koyup ilk once lider ve sonra diyer uyeler iciyo negatif kanla pozitif kan birlesince rahatlama olur bunu kendinizi tamamen rahat hissedene kadar yapicaksin ve ondan sonra black metal veya heavy metal dinleyerek toplu sexs yapicaksiniz sen bunlari tek basina yap ve grup bulduktan sonra onlarla yap eger yapmassanda zaten satanist degilsindir ama bunu her ayın 13 de ayin yapmaniz lazim

0|0
    0|0
  • Ahahahahahahahahahahahaha. Allah'ın ilgi manyağı. He oldun he. Şeytan efendin öpsün seni.

0|1
    0|0
  • şeytan varsa Allah da vardır. peki ortada Allah gibi mutlak bir güç varken şeytan gibi Allahın yarattığı ateşimsi yaratığa tapmak nedir?

0|0
    0|0
  • kedini kesip kanını iç haçları ters çevir

0|0
    0|0
  • Kedilerle ayin yaparsan olursun ya da insan keserek falan.

Ama kötü yoldasın,ben metalciyim müziğimizin suyunu çıkartmayın lütfen.

0|0
    0|0
  • Guncellemene :

Daha gecen burda biri satanistlere ait bir link gondermisti..onu izkedikten sonra uyuyamaz oldum..bence once satanistligi ogren ondan sonra satanist ol veya olma

0|0
    0|0
  • Seytan efendiniz ? :)

Bunu seytan efendinize sorsana o cevabini bilir..

Sakin kedileri kopekleri veya baska hayvanlari kurban etmede naparsan yap !

0|0
    0|0
  • Olmussun sen askitom zaten

0|0
    0|0
  • tamam evladım bide kedi kesebilirsen olmuşsun sen

0|1
    0|0
  • Bu sıcakta siyah mı giyiyosun ? Uğraşma böyle şeylerle ..Şeytan falan.

0|0
    0|0
  • Kaç zamandır beynin yerine böbreğini kullanıyorsun?

Her neyse.. Bak genç boş işler bunlar.

0|0
    0|0
  • git işine ya akşam akşam

0|0
    0|0
  • töbe de :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...