Kapat

Gittiğiniz mekanda çalınan müzikler sizi rahatsız ediyor mu?

Slow müzik benim için işkence gibidir..

Emre aydın stayla beni del eder

gerçekten çok feci bir şekilde rahatsız oluyorum

Gittiğiniz mekanda çalınan müzikler sizi rahatsız ediyor mu?

Güncellemeler:
müslüm abinin jiletçileri toplanın

0|0
67

En İyi Erkek Görüşü

• Acayip derecede, çaldığı müziklerden hazetmediğim yere gitmiyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Calı müzigi tercih ediyorum gerisi boş, bide şu alış veriş merkezlerinde bir müzigin akşama kadar 10 kez dinletilmesine ayar oluyorum.

0|0
    0|0
  • canlı müzik değilse değiştirim :) gerçi duruma göre ya mekan yada parça :)) sonuçta eğlenmeye gidiyoruz para bizde kral parada para kimde kral o

0|0
    0|0
  • Country çalan cafelere hep uyuz olmuşumdur. Sanki sanatın günümüzdeki duruşunu tartışıyormuşuz gibi hissediyorum :D

0|0
    0|0
  • saçma sapan yerlere gidersen doğaldır çalıyodur adamı deli eder katılıoyorum sana

0|0
    0|0
  • gittiğim mekanlar bellidir. Oralarda da tarzıma uygun şarkılar çalar. Onun için rahatsız olmuyorum.

0|0
    0|0
  • saçma sapan müzikler çalan yerlere bir daha gitmeyip yeni yerlere giderek aşıyorum bu sorunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yok ya rahatsiz etmez ben slow parcalari cok severim hele ki sevdigimle berabersem ozaman ayri bir romantizm katiyor bence.. ama sende haklisin ya sürekli slow slow da olmuyor biraz neselenmek lazim hep bunalim takil takil nereye kadar..

patlatsinlar mekanlarda bir Sak Noel - Loca People sarkisini

link

0|0
    0|0
  • Dün girdiğim bütün mağazalarda Halil Sezai çalıyordu.Tamam güzel de bu kadar fazla bence.

0|0
    0|0
  • Muhabbet etmekten müziği duymuyorum genelde. Club tarzı bir yerse ilk votkadan sonra dünya bana güzel olduğu için gene farketmiyor.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum. Cidden moral bozucu.

0|0
    0|0
  • Demet Akalın ise rahatsız eder.

0|0
    0|0
  • Caz, klasik, slow rock vs bunlar hiç rahatsız etmez tam tersi açar beni..

0|0
    0|0
Yükleniyor...