En sevdiğiniz rapçi hangisi?

En sevdiğiniz rapçi hangisi?

• Sagopa kajmer
    A seç
  • Kolera
    B seç
  • Norm ender
    C seç
  • Ceza
    D seç
  • Diğer...
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4034

En İyi Erkek Görüşü

• Ceza: Ben rap'in oğluyum.

Sagopa: Benim öyle bir oğlum yok.

8|3
    2|6
    • süper :)

• Ceza bu ülkeye rapi getirmiş ve öğretmiş kişidir sago saygısızın tekidir her ne kadar eski fanı olsamda ...

• Ceza mı?Ülkemizde rap müzik ilk “Cartel” grubu ile başlamıştır. 1995 yılında Almanya'dan Karakan, Cinai Şebeke ve Erci-E tarafından oluşturulan Cartel Türkçe sözlü rap müzik yaparak bir ilki gerçekleştirmişlerdir. İnsanları, o zamanlarda daha hiç böyle bir müzik tarzı ile karşılaşmadıkları için dinlerken inanılmaz bir hayret sarıyordu!

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 40

Erkekler Ne Diyor 33

• Sagopa Kajmer dedim..

0|2
    1|0
  • başta üstad Ceza tabiki. daha sonra yıllardır arkadaslarım olan Sansar Salvo,Pit10,Beta,Lugal,Deniz Gürzümar,Flowart,Red,Orunn,Canfeza,Yeşil,Yeis Sensura,Sehabe,Sokrat ST,Cumali Efrah,Kamufle,İndigo,Anıl,Rapcato,Narkoz,Xir Gökdeniz,Mel,Selo,Hemsta,Fuat,Killa,Ais Ezhel,Keişan,Ozbi,Şehinşah,Azap HG, Saian,Karaçalı,Da poet,Ados,Mafsal,Dikta,Contra,İtaat,Selim Ceran.. Hepsine sevgiler.Peace

0|1
    0|1
  • Sagopa kajmer

0|1
    1|0
  • Tupac Amaru Shakur

0|1
    0|2
  • Sansae salvo,Norm ender,No.1

0|1
    0|0
  • bu saydıklarınız dünkü çocuklar... cartel 1 numara en büyük ! adamlar avrupayı salladılar be. ama rap in kralı grup vitamindir :)

0|0
    0|2
    • hea karakanla ellere varda bize yohmi bir rap klasiğidir :D

• norm ender diyenler ölsün ya

0|0
    0|2
    • neden norm ender undergroundte kraldır

• ben onu dinledim ama kliplerindeki tavırlarına çok uyuz oluyorum. en beğendiğin parçası hangisi?

• Türkler Lolipop yalar dostum Rapçi dediğin Tupac Amaru Shakur dır...

0|0
    0|1
  • Sansarr salvo

0|1
    0|2
  • Sansar Salvo

0|0
    0|1
  • Norm Ender

0|0
    0|2
  • dünyaca ünlü sadece eminem ;)

0|0
    0|2
  • 2003e kadar Sago. Sonra alternatif isimler. Şu an Abluka Alarm,Alper Ayyıldız,İntizam. Yabancı olarak Critical Madness,Akon,Lil Wayne,Rick Ross

0|1
    0|0
  • hiçbiri ..

(cevap çok kısaymış bu saçmalıkları da ondan yazdım)

0|0
    0|2
  • Sagopa Kajmer Rap yaparken felsefe yapıyor sözlerinde küfür yok çok anlamlı laf sokuyor çok güzel sözler yazıyor hem kisiligiyle hemde raplariyle tam bir örnek kesinlikle Sagopa Kajmer Türkiye'nin en iyi rapçisidr...

0|0
    0|0
    • Herkez diss seviyor küfür hoşlarına gidiyor 2 3 güzel kelam duyunca bu ne biçim rap diyolar!

• ceza..koleranın da kendi hoş hatun..çıtı pıtı yirim

1|0
    0|1
  • Sagopa Kajmer

0|0
    1|0
  • norm ne lan a.k. cahili sansar salvo varken

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Erkekler Devam