Kitap tavsiye edermisiniz?

sürükleyici bir kitap isyiyorum bildiginiz varmı?

1|0
818

En İyi Erkek Görüşü

• ömrün boyunca yüzlerce defa okuyup sıkılmayacağın bir kitap
    Kuran-ı Kerim tabi ki
    oku oku sılmazsın seni rahatlatır okudukça huzura ferahlığa kavuşursun bundan iyisini bulmazsın

2|1
    1|0
    • elbetteki :D

• önemli değil haklısın

• teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Valla 200-250 tane önerebilirim ama kısaca en sevdiğim yazarları söyleyeyim istediğini okursun
    Fatma Erdek müthiş bir yazardır özellikle gece ile Şafak ve Melek'ler Zaman'ı çok güzel
    Go yayınlarının bilim kurguları müthiş bakabilirsin (mıknatıslı olması çok ilgi çekici)
    Fatih Murat arsalın aşk romanlarına bayılıyorum kesinlikle ve kesinlikle okunması gereken bir yazar (aşk seversen tabi zorlama yok mdkxmdk)
    Işılcanın kalemine hayranım
    Ephesus yayınlarında asude hem komik hem de tatlı mı tatlı biz okurlarının gönlünü fethetti bile😂💞😂
    Pegasus yayınlarından wulf Dorn HA-Rİ-KA Cidde'n gerilim korku tarzı kitaplar yazıyor ben çok severim kendisini (bu yayınevinin en sevdiğim yazarlarındandır kendisi 🙈💗💞)
    Bir Deniz kızı hikayesi var biraz ergence ama çok güzel farklı bir konusu var yazarı da corleonis Canan a. Düzgan)
    Müjde aklanoğlunun da son derece zarif bir anlatım şekli vardır
    Bir ay günlüğü serisi çok çok güzel (pamuk Prenses Külkedisi gibi hikayelerin günümüze uyarlanması gibi düşünebilirsin )
    Daha çok ama çok fazla kitap önerebilirim ama bunlar özellikle aklımda kalanlar umarım yardımcı olabilmişimdir💞😊💞

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 7

• Ahmet ümüt Beyoğlu rapsodisi Nil Karaibrahimgil Kelebeğindünyası kafka milenaya mektuplar Canan tan yüreğim seni çok sevdi eğlenceli istiyorsan okurken çok keyif alacağın kitap selçuk AYDEMİR mahalleden arkadaşlar pucca nın kitapları keyifli aklıma gelenler bunlar hee bir de ben okumadım ama çok önerildi dabün brown cehennem

1|0
    0|0
  • Zamanın Kısa Tarihi, Bülbülü Öldürmek, Ferrarisini Satan Bilge, Küçük Prens, Hamlet, Dokuzuncu Hariciye Koğuşu.

1|0
    0|0
  • Millenium serisi

1|0
    0|0
  • Thomas Harris - Kızıl Ejder

1|0
    0|0
  • elif şafak iskender

1|1
    0|0
  • Yabancı Öznur Yıldırım, Ye Dua Et Sev Elizabeth Eilbert, Semerkant Amin Maalouf, Aynı Yıldızın Altında John Green, Olasılıksız- Adam Fawer, Ejderha Elfleri Bernhard Hennen, Hergün Hüzün Christy Brown

1|0
    0|0
  • Wulf Dorn ~ psikiyatrist

2|0
    0|0
Yükleniyor...