Türkçe Rap'e bakış açınız nasıl?

Günümüzde pek çok insan türedi rap maskesinin altında..

Beğenerek dinlediğiniz Rap müzik yapanlar var mı?

Rap müzik sizin için ne ifade ediyor?

Hızlı ve hırçın bir şekilde ruh halini ifade etme biçimi mi, yoksa daha fazlası mı?

Belkide hiç bir şey ifade etmiyordur. :)

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• sadece sagopa kajmer dinlerim ben rapte onun dışında sesi sagoya acayip benzeyen biri var onu dinliyorum şu ara link

0|0
    0|0
  • Rap sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • turkce rap sadece ceza son albumlerinden dnlerm sago da ayni şekilde norm ender biraz hafif kalyr..dinlemeyi seviyorum hc deglse mesajli anlamli.bu ulkede aşk bu kizilotesini anlaypta dusersem yanarimi anlayan cok az.yazik

0|0
    0|0
  • norm ender derim ve susarım

0|0
    0|0
  • Rap dinlemek şarttır. Joker,Allame,Norm Ender,Sansar Salvo,No1

0|0
    0|0
  • Tek kelimeyle seviyorum hem de çokk :)

0|0
    0|0
  • Dinlemiyorum.Sevmiyorum da.:D

0|0
    0|0
  • norm ender var tek sevdiğim ve dinlediğim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben de rap müzik yapan birisi olarak diyebilirim ki, rap müziğe bakış halen daha gelişmedi bizim ülkede. Gürültülü müzik olarak biliniyor. Yahut ne söyledikleri belli olmayan adamlar. Yazsam yazarım roman olur, çünkü bu işin içindeyim ben de kendi çapımda grubumla. Dinlediğim adamları sorarsan da, hiç belli olmaz. Ayırt etmem. Kimin parçası başarılıysa oturur dinlerim.

0|0
    0|0
  • İlk çıktığında piyasada Cartel , İslamic Force , Nefret , Fuat ,Sago falan vardı daha sonra Norm , Sansar ,Cash Flow gibi elemanlar çıktı bu zamanlar güzeldi herkes imrenerek bakardı şimdi artık eski tadı yok . bir mikrofon ve bir kayıtla kendini rapci zanneden cok kisi var

0|0
    0|0
  • bazen ifade şekilleri sertliği hoşuma gidiyor bu müziğin ama türkçe rap bence standartların çok aşağısında... en sevmediğim de arabeskin raple birleştirilmesi...

0|0
    0|0
  • Sagopadan baskasini dinlemeyenlerdenim..

0|0
    0|0
  • becerenler var beceriksizlerde var

0|0
    0|0
  • norm ender , ais ezhel ,sansar salvo

0|0
    0|0
  • Aman arabesk rap olmasında

0|0
    0|0
  • Norm Ender