Bilgibsayardan anlayan arkadaşlar içeri...

Bugün bilgisayarıma format atmayı düşünüyorum Şu an win7 kullanıyorum win8 kurup kurmama konusunda kararsızım ne tavsiye edersiniz. Birde win8 e geçen bilgisayarın hızı düşer mi ?

Ayrıca format sonrası driverleri nasıl yüklerim. Herhangi bir program kullanıyor musunuz bunun için?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Pc özelliklerin win7 kaldırdığına göre 8'de sorun çıkarmayacaktır. Driverlara gelince recovery yüklüyse yüklü olduğu klasöre giriyorsun orada setup diye bir dosya var orjinalde yüklü olan tüm programların setupları oradadır oradan yükleyebilirsin. Ardından cd ye win8 olarak birde imaj aldın mı tamamdır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kapasite lazim, bilgisayarin uzerinde veya sistemde Windows 8 kabul etmesi lazim

0|1
    0|0
    • hard diske gecir hafizayi once... bilgisayarini ilk kullandiginda back up diskleri yaptin mi ?

• ok sağol

• rica ederim, ama win 8 e gecmedim ben, kisisel tercih

• Hiç format atamadım şimdiye kadar.Bi sorun olduğunda tanıdık bir bilgisayarcı var ona yaptırıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Belki win7 den win8 e geçersen kasma yapabilir. Bilgisayarın kuvvetli ise kasmaz. Şahsen ben driverları internetten indirip kuruyorum güncel bir şekilde. Arkadaşta pc ye format attı ve ses driverı silinmişti internetten indirdi ama emin değilim şimdi ne olur ne biter.

0|1
    0|0
  • W8 7 ye göre daha ileri adım olarak düşünüldüğü için daha iyidir elbet ama driverlerı öncelikle w8 e göre bul ve depola biryerde ardından format atınca aramak zorunda kalma çünkü internetin de gidebilir.

1|1
    0|0
  • windows8 daha halen beta isletim sistemidir win7 devam et win8de cogu program uyumsuz halen

0|0
    0|0
Yükleniyor...