Eve ayakkabiyla girme olayi

Evimiz bizim kendimizi en rahat hissetigimiz yerdir. Hatta eve girer girmez bizi rahatsiz eden ustumuzddki gerksiz her seyden kurtuluruz saat vs.

Buna ragmen eve ayakkabiyla giren bir kesim var. Siz de eve ayakabiyla giriyormusunuz

Veya bu duruma bakis aciniz nasil

0|0
29|9

En İyi Kız Görüşü

• evde ayakkabiyla dolasilmasindan hoslanmam temizlik takintim var.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• Ben kapıda çıkarıp girerim.Ama bazen tam çıkacakken, bir şey unutmuşsam ayakkabımı çıkartmadan içeri dalabilirim :))

0|0
    0|0
  • dinen uygun degil..ayrica ben dunyanin pisligini neden evime sokup hasta olayim..annem o ayakkabilari bana yedirir oyle bisey yaparsam :D

0|1
    0|0
  • Eve ayakkabıyla girilmez arkadaş dingonun ahırı mı, ev bu..

0|1
    0|0
  • Arada ceylan gibi seke seke ayakkabiyla girip bir sey alip cikiyorum onun disinda kesinlikle ayakkabiyla eve girmiyorum ;) bayim

0|1
    1|0
  • ayakkabıyla g,rmem. benim olayım abartı gelse de evde gezdiğim çorapla kendi odam da gezmem.

0|1
    1|0
    • +1 ben de dışarı elbisemle yatağıma uzanmam, oturmam bile

• o bende de var. dışarı kıyafeti ev de oturulmaz. ne çantamı ne pantolonumu ne gömleğimi yatağıma bırakırım. yeri ayrdır onların.

• Eve ayakkabıyla girsem annem terlikle kovalar!

"Bütün pisliği içeri girmişsin,kendin temizle" nidaları arasında terlik uçuş yapar..

Şaka bir yana da hoş olmaz bence,bizim binada merdivenlerde bile halı var,temiz olsun falan diye.

0|0
    0|0
  • işte buna karşılık ev ayakkabısı icad etti bizimkiler de:)

0|1
    0|0
  • dünyanın pisliğini eve taşımaya hiç gerek yok.temizle temizle bir hal oluyoruz.bir de ayakkabı düşünemiyorum.üstelik çok iğrenç

0|1
    0|0
  • Ben girerim. Yurt odama bile halı koydurup ayakkabı çıkartan bir arkadaşım vardı. Açıkçası her girdiğimde ayakkabı çıkarmak benim için rahatsız bir durum. Gir ayakkanı çıkar, dışarı çık tekrar giy yourucu. Ayrıca evde de ayakkabılarım odamda dolabımda olmasını tercih ederdim.

0|0
    1|1
  • Giymek dinen kötü...Bence evin dediğin yer senin en rahat olduğun yer ayakkabı ne ya..

0|2
    0|0
  • Girmediğim halde her gün evi silip süpürüyorum öyle bir şey olsa elimde dezenfektanla dolaşırrım herhalde

0|0
    0|0
  • Giriyorum.

0|1
    1|0
  • Sokak da ayakkabısız gezermisiniz gibi birşey bu söylediğin. Ve birde bunu kültür ile bağdaştırmışlar :)) Yazık.

0|0
    0|0
  • Evde çıkmadan unuttuğum bir şey olursa girerim arada, çıkarmaya üşenirim.. Her zaman ayakkabı ile dolaşmak tercihim değil.

0|0
    0|0
  • Apartmandayken evde bisey unuttuysam ayakkabilarla daliyorum direk

0|0
    0|0
  • Doğru bulmuyorum.

Girmeyi tercih etmiyorum. Tabi ki o durumla karşı karşıya geldiğim de yanımda galoş taşıyorum.

Tercih etmediğim bir olay.

0|0
    0|0
  • Değişik yaayakkabı ile rahat etmez ki bir insan bütün gün ayakta kötü bence

0|0
    0|0
  • Evde birşey unutmuşsam girmek zorunda kalıyorum xd

yoksa ne giricem. orada biz yaşıyoruz , sokakta fare ölüsünden tut kedi pisliğine kadar mikrop var.

0|0
    1|0
  • kendi evime ayakkabı ile girerim. ama annemde kaldığım zaman auuvvv asla.

0|0
    0|0
  • Dayanamam o pisliğe ayakkabıyla rahat edenleri anlayamıyorum

0|0
    0|0
  • Eve ayakkabı ile giymeyi hijyen açısından doğru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • hayatımda yaptığım son şey bu olurdu

0|0
    0|0
  • evet kendi evimde giriyorum arkadaşlarımıda sokarım benim için sorun değil

0|0
    0|0
  • asla girmem misafire bile galoşlarım var

0|0
    0|0
  • Hayır , girmem . Çıplak ayak gezerim ben ya da bazen terlik giyerim işte çorapsız .

0|0
    0|0
  • Giriyoruz yalnız sorun erkeklerinki bizim topuklular kirletmez evi

0|0
    0|0
  • dışarıda gezdiğim ayakkabıyla eve girmem evimede sokmam ayakkabıyla kimseyi bir kere hijyenik değil

0|0
    0|0
  • okadar temiz sokaklara sahip değiliz leş gibi her yer namaz kılınan bir ev üstelik bizimkisi kesinlikle hiç sağlıklı değil kimseyi sokmam evime ayakkabıyla insan temizliyo oraları

0|1
    1|0
    • hayır sokaklar temiz olsa bile evin kadar temiz olabilir mi? Görmediğimiz ne pislikler var sokakta...

Erkekler Ne Diyor 9

• Zengin manifestosu.

0|2
    0|0
  • kültürümüz o kadar gelişmedi.

1|1
    1|0
  • he gireyim de anamdan sopa yiyeyim

0|1
    0|0
  • Kesinlikle giymem.Ben ayakkabımı eve girerken çıkartırım ve herhangi bir şey giymem çünkü rahat etmem ama hani evde temizlik yapılıyorsa veya ev kirliyse bişey giymek gerektiği zaman içeri terliği var. Kapının önü veya ayakkabılık dururken eve ayakkabıyla girmeye karşıyım.Bence Türkiye'de bu çok nadir oluyor ama Avrupa'da yaygın diye biliyorum...

0|0
    0|0
  • burası ev ahır değil:D

0|2
    0|0
  • aykkabımı çıkartarak girerm dışarıda gezdiğin ayakkabı ile eve giriyorsun bana ters böle şeyler :

D

0|0
    0|0
  • Dısardan geliosun okdr pislik bide eve gircen ters :)

0|0
    0|0
  • zengin işi bunlar :):)

0|0
    0|0
  • Giriyorum.

Neden ayip bir seymis gibi lanse ediliyor onu anlamadim.

1|0
    0|2
    • Hayir ayip bir seymis gibi degil hayat tarzi anlaminda demk istedim rahatlik ve konfor acisindan baktim

• Eve ayakkabiyla giren insanlarin evi mutlaka temizdir cunku hizmetcileri her zaman temizlik yapiyorlar

Benim demek istedigim gun boyu her ne kadar cok rahat ayakkabi giyilsede aksam eve gidildiginde insan rahatlamak ister

• Orasi oyle tabiki canim. Lord gibi paso ayakkabiyla gezmiyoruz. Terlik falan kullaniyorum tabiki. Ayakkabi bi' kere psikolojik olarak bi' yorgunluk hissi veriyor.

Pofuduk Terlik Rulz!

Yükleniyor...