En sevdiğiniz müzik tarzı , sanatçı ya da grup ?

En sevdiğiniz müzik tarzı nedir? sanatçılardan ya da gruplardan en çok kimi seviyorsunuz?

Yabancı Rock gruplarından en çok hangisini seviyorsunuz?

Ben Muse seviyorum :)

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• rock metal grup adı vermiyorum çok var muse eskiden çok dinlerdim hala da dinlerim ama onlarda linkin park gibi elektronik müziğe ağırlık verdiler eski tadları yok artık.

1|0
    0|0
    • dinlediğiniz grupların bir kaçının adını verir misiniz? dinlemediğim grup varsa aralarında ona da bakmak istiyorum :)

• çok var grup ya bazılarının 10 tane albümü var içlerinden 2 şarkısını dinliyorum mesela aklıma gelenleri yazayım yinede.disturbed-hoobastank-stone sour-all that remains-breaking benjamin-slipknot (birkaç şarkısı)-drowning pool-green day-finger eleven-epica-in this moment-ıncubus-lacuna coil-linkin park-novembre-papa roach-red-placebo-seether-starsailor-coldplay-the fray-three days grace-flaw-snow patrol-evans blue-lifehouse-rhcp-staind-skillet diye gider liste

Erkekler Ne Diyor 7

• kötü müzik yoktur, kötü yapılan müzik vardır. bu yüzden duvar örmedim kendime. her tarzı severim.. en sevdiğim sanatçı da Barış Abi. yabancı gruplardan da Judas Priest. çok değer verdiğim bir grup.

1|0
    0|0
  • Türkü severim ben...

1|0
    0|0
  • Hayko cepkin <3 <3 <3 <3

1|0
    0|0
  • Almanca rap, Türkce rap, arabesk, rnb, Hip Hop

1|0
    0|0
  • sagopa ...

1|0
    0|0
  • Daha çok gençliğe hitap etmeli.

Bullet For My Valentine dinleriq kenks.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ortaya karışık, rock ve slow baskın :) Cem Adrian, Canfeza, Emre Aydın, Şebnem Ferah, Duman, Haydut ve daha nicesi..

1|1
    0|0
  • Türk Sanat Müsikisi, sadettin kaynak

Türkü : Orhan Hakalmaz

1|0
    0|0
  • manowar, rottend sound,the locust,anal cunt,yacopsae,judas priest vs

1|0
    0|0
  • Evanescence, muse, led zeppelin, green day, nirvana, duman

0|1
    0|0