Chp ye oy verenler neden oy verir?

chp ye oy verenler neden oy verir ...oy verenler sebeplerini söyleyebilir mi

• Akp ye karşı olmak için mi
    50% (7)50% (3)50% (10)Oy Ver
  • Cumhuriyeti kuran parti olduğunda mı
    14% (2)17% (1)15% (3)Oy Ver
  • Atatürkün mirası olduğun dan mı
    36% (5)33% (2)35% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• Atatürk'ün mirası olduğundan dolayı oy veren de, Cumhuriyeti kuran parti olduğundan oy veren de hepsi birden AKP ye karşı olmak için oy verir zaten... Bi kere başta Kemal Kıllıçdaroğlu varken seçmelerinin Atatürk mirası ve Cumhuriyet ile bir alakasının olduğunu düşünmüyorum tamamen akp ye karşı olmaktır bunun adı. Niye diye sorarsan Kılıçdaroğlu CHP nin yüzkarası bee... Adam sgk yı altüst etmiş, Türkiye'yi mi yönetecek ya bırakın Allasen... :D :D

1|6
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Onların kafasını anlayamıyorum.

0|0
    1|0
  • öf hep aynı soru.. vermedim vermem

0|1
    1|1
  • MHP'liyim ben..

0|0
    0|0
  • Cumhuriyeti kuran parti olduğundan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• chp nın başına mustafa sarıgul gecsın oyum chp ye asıl soru akp ye oy verenler neden verır olmalıydı konu kılıt sayfadan banlıyorum senı :p

0|1
    0|3
  • Akepeyi indirmek için oy veriyolar.

Milliyetçiyim..

0|1
    0|4
  • a şıkkı içindir büyük bir ihtimal yoksa kemal kıvırttaroğluna ne için oy versin millet :)

1|1
    1|0
  • Chp ye oy asla vermem verenler de Atatürkü öne sürdükleri için veriyorlar ama ne yazık ki arada i farkı anlayamıyorlar.

0|0
    0|0
  • CHP sittin sene geçse benden oy moy alamaz.

0|2
    1|0
  • Şu an ülkeyi iyi yönetecek bir parti başkanı olduğunu düşünmüyorum, ancak iktidar partisinin görüşü de kendisinden olmayanları düşman ilan edip yakma üzerine kurulu. Bu sebeple en azından karşı durması için Chp'ye verdim, bu seçimlerde de bir değişiklik yaşanmadıkça aynı kalacak.

0|0
    0|0
  • Ödp,Tkp gibi partilere oy veren olmadığı için bende chpye veriyorum. Akp ve Mhp'den iyi bir parti olduğunu düşünüyorum ama önce şu kılıçdaroğlunu postalamak lazım.

0|0
    0|1
  • Hala Atatürk'ün partisi olduğu için oy veren insanlar var.Gülüyorum.

0|0
    0|0
  • çünkü hükümeti devirecek tek parti o, akpden sonra en çok oy alan başka bir parti olsaydı ona oy verirdim, oy verirken aklınızı kullanın be

0|0
    0|0
  • Keşke atatürkün partisi olsaydı hala

ama şuan için atatürkün partisi olmaktan çıktı

rahmetli mezarından kalkıp chp binası önüne gelse alayını kovalar buna %100 eminim

0|0
    0|0
  • Başındaki adam sgk yı batırdığı için ;)

0|1
    0|0
  • Parti tutmuyorum ve destekmemiyorum :((

0|0
    0|0
  • Chp'nin başında bu mal olduğu sürece oy moy alamaz benden, akp^yede vermem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...