Kapat

Önerebileceğiniz Bilim Kurgu Kitapları?

Bilim Kurgu filmlerini çok izlerim Şu sıralar 2017'ye Bilim Kurgu kitapları ile giriş yaptım. Okuduğunuz beğendiğiniz Bilim Kurgu kitaplarından hangilerini önerirsiniz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Enginlik Serisi ve Dune serisi vardır. Tavsiye ederim bir incele.

0|1
    0|0
    • Dun serisini de ekleyeceğim listeye. Enginlik serisi sanırım The Expanse dizisi değil mi?

• Herkes bilmiyor maalesef :/ sahaflığı para kazanma amacıyla yapmak var bir de sadece o amaçla kalmayıp gerçekten kaliteli eski kitapları okuyucuya kavuşturmak var. Bu 2 numaralı sahaflarda nadir bulunuyor malesef :/ HG Wells diye bir yazar vardır, sırf sosyalist diye satmayan sahaf gördüm ben :D

• Yapacak bir şey yok. :D :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Gece evi serisini okumustum.)) Yas ilerledikce bir sogumadim değil 6. Kitaptan sonrasini almadim artik ama guzeldi yanii.))

0|1
    0|0
    • Kaç yaşında başlamıştınız seriye? :) Soğumanızdaki en önemli etken acaba serinin uzadıkça uzaması mı?

• Biryere not alicam ama okunmayi bekleyenler var.))) Kime niyet kime kismet.))) Mersi.))

• Rica ederim. İyi okumalar.

• Zaman makinesi
    Androidler elektrikli koyun düşler mi

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Empati.

0|1
    1|0
  • Dijital Kale😏

0|1
    0|0
  • Kral Katili Güncesi

0|1
    0|0
  • Kan ve kemik ayrıca harry Potter serisi yeni baskı

0|1
    1|0
  • Fantastik edebiyattan öte gerçek bir bilim kurgu arıyorsan (ki genelde fantastik edebiyat örnekleri verilmiş burada) Isaac Asimov' un tüm kitaplarını önerebilirim.

0|0
    0|0
    • Isaac Asimov'un kitapları çok nadir sanırım. İlk okuduğum kitabı İthaki yayınları ile Ben, Robot idi. Bayıldım harikaydı. Diğer kitaplarını kesinlikle okumak istiyorum. :)

Yükleniyor...