Ayrılık kategorisindeki sorular sizce neden çok uzun yazılıyor

Bu ayrılık kategorisindeki sorular neden roman kadar uzun oluyo neden özet geçmiyolar neden böyle neden?

0|0
12|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• soruyu ayrıntılarıyla birlikte verdiğinde,cevaplarımızın daha sağlıklı olacağını sansalarda yaptıkları tek şey, benim gibi üşengeçlerin soruyla alakasız yorumlarına maruz kalmaları :)

0|0
    0|0
  • Detaylı yazması gerekiyor, içini dökmesi gerekiyor. Kalbine sığdıramadığı o sevdiğini özete sığdırabilir mi sence?

0|0
    0|0
  • Örneğin senin yazın uzun olsaydı "Bu ayrılık" tan sonrasını okumaz başlığa göre cevap verir geçerdim ya da vermezdim geçerdim ya da "ne anlatıyor bu değişik?" der geçerdim.

0|0
    0|0
  • içini döküp rahatlıyor insan bence o kategoride...saygı duyuyorum hepsine ilişkinin en zor boyutudur ayrılık zamanları...

0|0
    0|0
  • onlar özeti bence daha yazılması söylenmesi anlatılması bilinmesi gereken ne çok şey var ki biraz ön yargılı yaklaşmısın galiba

0|0
    0|0
  • Çünkü sadece terk edilince insanların akları başlarına geliyor.

0|0
    0|0
  • Kişisel sorunlar soruluyor ve tam cevap isteniyor kardeşim ^^

0|0
    0|0
  • insanlar kendilerinin haklı olduğunu göstermek istiyorlar (haklı da haksızda olsalar) o yüzden kısa kelimelerle ve cümlelerle ifade edemiyorlar kendilerini

0|0
    0|0
  • Karı çenesi düşük olduğu için.

0|0
    0|0
  • dert büyük olunca yazılanlar da uzun oluyor.

0|0
    0|0
  • çünkü içlerini döküyorlar :) amac anlatıp rahatlıyorlar :(

0|0
    0|0
  • çünkü gerçekler,yazı yetmiyor yetse destan yazılıcak emin ol

0|0
    0|0
  • sağlıklı yorum yapılsın diye de sana neden sıkıntı oldu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• dertleri derya olmuş

0|0
    0|0
  • şeytan ayrıntıda saklıdır. ayrıca adam/kadın bilmem kac ay yıl bir ilişki yaşamış nasıl 3 cümlede anlatacak derdini imkansız

0|0
    0|0
  • En ufak bir ayrıntının bile karşısındaki kişinin düşüncelerinin o olmadığını anlamına gelebilir. O yüzden her şeyi anlatmak isterler ki kişilerde doğru tahminlerde bulunsunlar diye.

0|0
    0|0
  • sen haklısın, sen yaşa o sürünsün dedirtmek için özene bezene tek taraflı tüm yanlışlar bir bir seçilip konulduğu için... karşı tarafı da dinlesek kim bilir soranın yediği nanelerle birlikte o roman kaç cilt olurdu...

0|0
    0|0
  • çünkü acı uzun olur.

0|0
    0|0
  • ayrılıktan derdi çok olduğu için uzun oluyo malesefff

0|0
    0|0
  • canları yanıyor çünkü.

0|0
    0|0
  • dertleri çok olduğu için

0|0
    0|0
  • Bence de fazla uzun oluyor. Tamam insanlar dertlerini anlatıyorlar, çözüm arıyorlar ama uzun olunca okunmuyor soru ve cevap da alamıyorlar.

0|0
    0|0
  • sonra neden okumuyorsunuz oluyor demi :)

0|0
    0|0
  • Yazmasınlar, okumuyoruz.

0|0
    0|0
  • başını ve sonunu okuyorum cok heyecanlıysa ozaman tamamını okuyom

0|0
    0|0
Yükleniyor...