Kapat

Arkadaşlar roman yazıyorum. Nasıl olmuş ama?

Şimdi kalktım yeniden. Sabah oldu. Çayım ve kahvem hazır. İkisi bir arada içerim her zaman. Güneşi görüyorum. Üzerimde yükselmiş, aydınlatıyor beni. Kurumuş göz yaşlarımın lekesini siliyor yüzümden. O beni seviyor, hem de bir tek ve en çok.

Güncellemeler:
Osurukçuların romanına benzemiş di mi... Biliyorum, biliyorum. Haklısın, daha yolun başındayım. Ama ya haklı değilseniz. Ya ben herkesten her şeyden daha güzel yazıyorsam. Hem kendimi bile keşfetmedim daha. İçimdeki güçlü olanı çıkarmadım kısmen. Böyle diyorum size. Ve gidiyorum deliliğime.
Seviyorum hepinizi. Böylesi değerlli yorumlaınız umut oluyor bana. Kafayı yemişsiniz belkide ama varsın öyle olsun. Sizden kimene.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• İlk denemen mi? Kitap böyle yazılmaz çünkü. Seninkisi iç dökme olmuş. Bak böyle olacak...

Gecenin koyuluğunda peyda olan yıldızlar penceremde ışıldarken, bir zamanlar beni rahatlatan ve bir an olsun dünyanın keskin kokusundan uzaklaştıran uykularımdan da olmuştum. Bizi ileriye taşıyan umutlarımızın beslediği ve var olan herşeyin kaynağı olduğunu düşündüğüm hayallerimden de git gide uzaklaşıyordum. Hayal kurmanın bedenime çektirdiği acıları bildikçe ve geçmişimizdeki en büyük hatamızın, göz kapaklarımı her kapattığımda düşüncelerimde belirmesi yüzünden, uykusuzluk kafamın içinde benimle birlikte yeşerip büyüyen büyük bir kitle haline gelmişti. Onunla her yemekte tadıyla huzur bulduğum mezeler ve içecekler artık zehir gibi geliyordu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben seni sevdim sen neden bele yaptın

1|2
    0|0
    • Beğenmedin mi. Yoksa çok mu aşırıya kaçtım ben. Böyle diyor bazıları. Yazdıklarım saçmalıktan öteye gitmiyormuş. Yeteneksizmişim ben. böyle diyorlarda gidiyorlar. Ama üzülmüyorum ben. Daha yolun başındayım, biliyorum bunu

• Anlıyorum seni ben. Kıskanıyorsun beni. Başkaları da be böyle kıskandı ben aldırmadım onlara. Ama seviyorum yinede seni. Herkesi sevdiğim gibi

• Noluyo lan

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Gayet iğrenç :)

0|0
    0|0
  • Çok güzel olmuş kardeş. Burda yazmayı bırakmalısın.

0|0
    0|0
    • Desteğiniz ve öneriniz için trşekkür ediyorum. Zaten burada çok duracak değilim. secmiyor beni ve istemiyorlarda

• iyi yazmak için bol bol kitap okumak ve bol bol yazmak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Bu ne ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cumleler cok kisa ve sade olmamis. Bunu herkes yazar

0|0
    0|0
    • Kıskanıyorsun belki de beni. ama belkide daha çok korkuyorsun benden. Gücümden ve en çok zekamdan

• Ya sana bir tavsiye yazar gibi cumleler kurmaya calisma cok itici duruyo gercekten.

• Sahi mi dostum. Secmedin mi beni. Hoşlanmadın mı benden. Oysa ne çok sevmiştim ben seni. ne kadar da güzel konuşurduk eskiden.

• Basit

0|0
    0|0
  • Amin

0|0
    0|0
    • dedide sustu, herkesten üstün olan. Böyle battı o. Kendinise götürdü korkunç olandan

Yükleniyor...