Dövüş sanatlarıyla ilgili bilgi

Arkadaşlar Denizlideyim bir dövüş sanatı kursuna yazılmaya karar verdim kung fu hoşuma gidiyor ama whing tsun türkiyede çok değiştilerek öğretiliyomuş tavsiyeleriniz neler napıyım

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• spora baslada sorun değil öğrenirsin zamanla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Aikido derim, başka da birşey demem...

0|0
    0|0
  • Benim sana tercihim MMA ( Karma dövüş sanatları ) bu sporu seçmeni tavsiye ediyorum. Bildiğin bütün dövüşlerin karışımı , hepsini öğreniyorsun. :)

0|0
    0|0
  • ben gidiyorum şuan anrenörlüğe hazırlanıyorum wing tshun yani kung fu tavsiye ederim 9 yıldır dövüş sanatlarıyla iç içeyim

0|0
    0|0
    • yani 1-2 yılda çok fazla ilerleyebildin mi? ve de türkiyede çok değişik öğrenildiği söyleniyor

• hayır okadar değişik değil ama 1 veya 2 yılda tabiki birçok ilerleme katedersin ama çinde verilen derle bir tutma onlar da profesyonel dövüşçülerin hemen hepsi rahiplerden tapınakta ders görüyorlar 4 yılda sadece işini kung fu olarak geçiriyorlar işin özü ve kısası bu

• Türkiyede whing tsun çok bilinmiyor emin boztepe ve birkaç arkadaşı var bu işi bilen, bir arkadaşının antalyada salonu vardı hatta türkiyede kung fu yapacaksan wushu yapılıyor iyi düzeyde wushu ne dersen çin boksu diyebilirim kickboks,muay thai bunları da düşün derim

0|0
    0|0
  • ninjitsu

0|0
    0|0
  • benim tavsiyem karate kid i izle. gerçekden işe yarıyor.

0|0
    0|0
  • dstm bugün karate kiti izledim manyak bişe imkanım olsa kung-fu öğrenirim.

0|0
    0|0
  • Tai Chi hastayım bu sporo biraz araştır sende begeniceksin ısrarla öneriyorum

0|0
    0|0
  • Saygılar ablacığım.. sajhjklfs

Kız 7 samuraydan birisi olma yolunda beyler ufaktan topuklayın..

0|0
    0|0
  • jiu jitsu öğren.

0|0
    0|0
  • wing tsun değiştirilerek öğretiliyor pardon

0|0
    0|0
  • wushu olmasın o

0|0
    0|0
  • dövüş şartmı