Kültürlü hatun kişiler dikkatinizi çeker mi?

Bilgisi ve genel kültürüyle önplana çıkan hatun kişiler dikkatinizi çeker mi?hoşlanır mısınız?

0|0
10|38

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle kaba tabiriyle aptal olmayacak. Bir şeyi 1 kere dediğim de hemen anlayacak. Kendi kendine anlamlar katarak olayı kişiselleştirmeyecek , bunun için de bilgeli olmalı anlayışlı olmalı. Ama çok bilmişte olmasın o da çekilmiyor. Tam ortası ideal :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Evet, özellikle birşeyler öğrenebileceğim bir kadın her zaman ilgimi çeker. Ancak ben öğrenirken, onun da benden yeni şeyler öğrenmeye kapalı olmaması gerekir... Yani ukala olmamalı

0|0
    0|0
  • Tam üstüne bastın :) Bu konunun alçakgönüllülüğü olmaz. Çok okuyan bir adamım. İstisnasız herşeyi. En alakasız şeyleri bile. Ben bu kada okurken, x konudan bahsederken karşımdaki hatunun öyle boş boş bakmasını istemem tabi :) Ha, sevgi çok büyükse bu kıstas olmaktan çıkar ama, ilişkinin başı, birbirini tanıma safhalarında çok belirleyici oluyor gerçekten de :)

0|0
    0|0
    • 1Q84'ü okudun mu sen?

• Yürekten sevdiğin bir kişi varsa yeter. Hayatın kurtulmuş demektir :)

• tabikide bir hatundan hoslanmam icin zaten gerizekalı veya salak olmucak bilgili akıllı genel kültürlü yani nerde nasıl konusucagını bılıcek

1|0
    0|0
  • Direk gözüme çarpar ve daha çok beğenirim. Çünkü genelde takıntıları yoktur ve bir çok konu hakkında konuşabilirim ve benim gözümde onların karizması oldukça yüksektir.

1|0
    0|0
  • ooo bayılırım .

1|0
    0|0
  • çoooooooook.

1|0
    0|0
  • kültürlü olması tabikide dikkatimi çeker ama bulmaca kültürü değil tabiki..dolu dolu olacak böyle..

0|0
    0|0
  • Evet çok dikkatimi çeker ve çok severim.

1|0
    0|0
  • illa ki sevilir

1|0
    0|0
  • Tek dikkatimi çeken şey... Çünkü kültür zekadan ileri gelir ve zeka insanı cezbeden yegane özelliktir.

0|0
    0|0
  • çeker ama pek yok :(((

1|0
    1|0
  • kendini beğenmiş değilse benim ilgimi hep çekerler

1|0
    1|0
  • oooo hemde nasıl hemen elde etmek isterim öyle bir hatunu...

0|0
    0|0
  • Dünyevi genel kültüre pek önem vermem herhalde bilmiyorum. Esas bilmesi gereken şeyleri bilirsen kafidir.

0|1
    0|0
    • Sen kafi yazınca kafir diye okuyorum sdhdf

• Okuma sen Hax aç hax. :)

• Ee zamanında kafir lafları çok geçiyordu, şartlandım :)

Ben komşudan çekiyorum neti. Sıkıntı çıkar. Ancak oyuna dahil olabilirim.

• Boşa kürek ! Oda bizden hoşlanacakmı ? Yok :D

0|0
    0|0
  • Tabi ki, bence her erkek hoşlanır. Ancak "kültürlü" kelimesinin anlamı kişiden kişiye göre değişir. Kültürlü kelimesinden ben; konuştuğu dili iyi kullanabilen, gündemi takip ve analiz eden, çevresindeki olaylara duyarsız kalmayan gibi özelliklerin varlığını anlarım.

0|0
    0|0
  • yok hiç hoşlanmayız hatta nefret ederiz, biz genelde gerizekalı embesil ve mal mal bakan kızlardan hoşlanıyoruz..

0|0
    0|0
  • güzel ancak kafatasının içi marul ile doluymuş gibi davranan kadınlara göre kesinlikle tercihimdir. özellikle de belli konuda uzmanlığı varsa ve gerçekten bildikleri hakkında konuşuyorsa daha bir güzel. öyle kadınlar koruma altına alınmalı.

0|0
    0|0
  • dikkatini çekerim bu konu filmlere bile konu oldu hatta ünilerde tez olarak işleniyor zengin erkeklerin arkalarında genellik varlar bende istiyorummmmmmmmmm :):):):

0|0
    0|0
  • Evet çok hoşlanırım.

0|0
    0|0
  • bayılıring <3

0|0
    0|0
  • Tabiki ön plandakiler daha çok ilgi çeker ama erkekler kendinden daha kültürlü ve bilgili kızlara yaklaşmaya korkarlar, bu kız bana bakmaz düşüncesi burda ağır basar.

0|0
    0|0
  • benle konusabılcek kadar kulturlu olsun ısterdım sevgılımın hep sen anlatınca olmuyor ya da anlatıyorsun ılgısını cekmıyor kultur onemlı

0|0
    0|0
  • çok akıllı hatun iyi olmaz der dedem:)

0|0
    1|0
  • kişiliği düzgün kişiler daha çok iligimi çeker.Kültür lü olup olmaması sadece kendisini ilgilendirir.

0|0
    1|0
  • onlar benden hoşlanmaz ki ne işime yarayacak :))

1|0
    0|0
  • evlilik teklif eder, tabi mantık cercevesınde... bır genel kulturu olmayan bır bayanla evlenemem

0|0
    0|0
  • evet hoşlanırım sende kültürlümüsün bakim :)

0|0
    0|0
  • tabikide evet

0|0
    0|0
  • Zaten "özellikle" kültürlü hatun kişiler dikkatimi çeker :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 10

• erkekte zekiyse evet

0|0
    0|0
  • Hayır, kültürlü hatunlar dikkatimi çekmez. Tercihlerim farklı benim. xgdhgf :)

0|1
    0|0
    • bu siteye bir kamyon sağlıkçı getirecem pratisyen olsun uzman olsun hekim olsun yığacam görsünler artık seni :))) dkjshdksjds

• Kim sevmez ki.

0|0
    0|0
  • kültürlü hatun kişi ?

0|0
    0|0
  • benim ilgimi kültürlü erkekler cok ceker tersi durum için de bazı insanlar için gecerli olmalı bir güven veriyorlar

0|0
    0|0
  • Kültürlü erkekler çok dikkatimi çekiyor evet.

0|0
    0|0
  • kültürlü beylerde çok hoşumuza gidiyor :D

0|0
    0|0
  • valla ben genelde konuya uygun bilgimi erkek arkadaşımla paylaştığımda ne diyorsun sen ya deyip dalga geçiyor :D

0|0
    0|0
  • Kültürlü hatun kişiler dikkatimi çeker.

0|0
    0|0
  • çok bilmiş diyorlar o zaman da. çareyi belli etmemekte buldum. saf ayağına yatıyorum çoğu zaman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...