Kapat

Klasik gitar önerileriniz?

300 tl civarında bir klasik gitar almayı düşünüyorum fakat fiyatlara bakınca bir çoğu 500-600 e çıkmış. Söylediğim civarlarda iyi bir gitar tavsiyeniz varsa esirgemeyin :)

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• internetten araştırabilirsin n11. com

0|0
    0|0
    • sitelerden kalitesini anlayamıyoruz maalesef. Deneyimli olanlara sormak istedim

• bilemiyorum yinede Markalar modeller hakkında iyi bir bilgim olması gerekiyor

• genelde getirdigim ürünler iyi cıkıyor ama çıkmadıgı taktirde iade ediyom kargo parasını onlara kitliyom kendileri zarar ediyo yinede sen bildigini yap bilgi edin biraz

En İyi Kız Görüşü

• En çok tavsiye edilen gitarlardan biri Fender'in ESC105 serisi. Fender'in gitarları zaten dünya çapında bir üne kavuşmuştur. Fender'in bu serisi fiyatının üstünde bir performans sergilediğini söyleyebiliriz. Bu gitarın fiyatı sadece 350₺.

0|0
    0|0
    • bu gitarın fiyatı şu an 490- 500 arasında gidip geliyor :)

• Ben en son baktığımda 350₺ di ne ara çıkmış o kadar 😳

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• barselona almanı tavsiye ederim diğerleri bildiğin kütük.

0|0
    0|0
    • önerebileceğin bir model var mı

• Bence model değil barcelona nın her sürümü iş yapıyor marka o sen gerisini bütçene göre seç zaten 300 e anca en zemin modellerinden alırsın.

• Ben sana belej vereyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• miguel angela m160 200 tl ye almıştım çok çok iyi bir gitar çok memnun kaldım hala kullanıyorum hiç bir kusuru yok 3 yıldır sapasağlam duruyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...