Sherlock holmes izleyenler veya okuyanlar için

sherlock ve moriarty biri olmadan diğerinin bir önemi kalır mıydı? dahilik, sergilenmek istemez mi?

Güncellemeler:
güzel olup olmadığını sormuyorum, soru sordum lütfen ona odaklanın.
zekayı kullanmak için, başka bir zekaya da ihtiyaç duyulmaz mı? sherlock kendini tatmin edebilir miydi, moriarty olmadan.

0|0
118

En İyi Erkek Görüşü

• kötü olmadan iyinin anlamı nedir diyorsun yani :) bu evrensel kuraldır bir iyi varsa birde kötü vardır iyiler olmasa kötülük yapmak sıradanlaşır anlamı kalmazdı bu bir denge oyunu :) biri olmaz boşluk olusur yani anlamı kalmazdı

1|1
    0|0
    • hayır, zekayı kullanmak için, başka bir zekaya da ihtiyaç duyulmaz mı diyorum? sherlock kendini tatmin edebilir miydi, moriarty olmadan.

• filmi değil de dizideki çok iyiydi tam bir kötü rolü olmuştu :D

• ben filmi begendim çok kibar beyfendi kötüler ki en korkuncudur bu tipler o yuzden bayılıyorum :) sessizce kibarca zarar veriyorlar

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• her kahramanın bir düşmanı olduğu gibi sheorlock'un düşmanı da moriarty di. daha zeki olmanın tek yolu, daha zeki bir rakiple oynamaktır. bu yüzden biri olmadan diğerinin önemi kavranmaz.

1|1
    0|0
  • Filmi izlemiştim güzeldi.

0|0
    0|0
  • Sizce senaristler bunu düşünmemişmidir. Sherlock' un karşısına mutlaka dişine göre birini çıkaracaklardır.

0|0
    0|0
  • filmini izlemiştim,güzeldi

0|0
    0|0
  • Halk olmasaydı devletin bir anlamı kalır mıydı gibi olmuş :) Dahilik de meziyetler de yetenekler de zeka da sergilenildiğinde insanı tatmin eder.

0|0
    0|0
  • sen neyin peşindesin canım ya noldu neyi merak ettin napcan onu sen

0|0
    1|0
  • kesinlikle ister bence. moriarty'siz kendini pek tatmin edemezdi

0|0
    0|0
  • bni hep sherlocka benzetiyorlar hafıma ahaha :D

0|0
    0|0
  • mhteşem bir film ama gerçek yaşanmş olaylar bunlar

0|0
    0|0
  • Adam zeka küpü Prison break de çok iyi onu sevenler için

0|0
    0|0
  • Yok duyulmaz zeka kişiye hastır bence..

0|0
    0|0
    • Ne biliyim bir aşkla koruyorsun adamı :D "O bir Heman, Batman, Pacman, Madman yanında durucam ben" dercesine içinden :D

• pacman ahahaha :D allah iyiliğini versin :D

• gayet güzel bir film özellikle ilk önce düşünüyo sonra film kopuyo yok böle bişe

0|0
    0|0
  • Rezerved. .

0|0
    0|0
  • okudum da kim ne unuttum

0|0
    0|0
  • bence eğer moriarty olmasaydı başka biri olurdu. yani burada odak noktası sherlock olmalı.

0|0
    0|0
  • ya allah aşkına sherlock'a biraz saygın olsun; burada yazıosun önüne gelen sap da abuk sabuk yorumlar yapıolar abazalık için.

0|0
    0|0
    • haklıymışsın, kaliteli insan vardır diye düşündüğümden hep böyle.

• burada yok maalesef. çok az.

• aynen katılıyorum moriarty olmasa sherlock zekasını kullanacak gösterecek bir olay bulamaz sıradan hırsızlık ve basit cinayetleri çözer dururdu

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...