Bilime yeni yeni merak duyuyorum bu alanda yazar site makale video önerebilir misiniz?

Bilime yeni yeni merak duyuyorum bu alanda yazar site makale video önerebilir misiniz?
Youtupda bazı belgeseller gördüm verilen bilgilerin doğruluğu tartışıldığı için videolar da tereddüt ediyorum Önerileriniz varsa dinliyorum

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bilim çok geniş. Hangi alanda tam olarak? Eğer gök bilime merakın varsa bunu oku: www.kizlarsoruyor.com/.../a80315-murat-132-ile-dunya-disinda-kendimize-ev-arama-seruvenine-benimle

Bu seni kısa süreliğine de olsa gaza getirir ve içinde bir mera duygusu oluşturur. Sadece Güneş sistemi değil tabii ki. Genişleyen Evren, canlıların atom çekirdeğine kadar ki hali, kara delikler, uzaylılar, paralel evren, ölümden sonra bedenin hafiflemesi (ruhun ağırlığı makalesi), ışık hızı, Dünya'nın oluşumu, Evren'in yaşı gibi daha birçok makale örnekleri var. Bendekiler kağıt halinde; ama bunları video halinde izlersen daha kalıcı olur. Youtube'de her örneğini bulabilirsin.

0|0
    0|0
    • Evrenin nasıl meydana geldiği süreçleri nelerdi bilimde şu an bu konu üstüne kaynak arıyorum Youtup da videolar güzel ama altında ki yorumlar beni kuşkuya düşürdü senin önerin var mı?

• Yorumlar ne şekilde kuşkuya düşürdü? Videoda anlatılanlara mı inanmadın?

• Videonun altında yapılan yorumlar beni şüpheye düşürdü çoğu doğru ya da yanlış yorumları dile getirmişler Gerçekçilik çoğunda yok ama seçeceğim kaynağın doğru olmasını istiyorum bilgim olmayan bir konuya yanlış bilgiler eklemek istemiyorum

En İyi Kız Görüşü

• National geographici takip edebilirsin bilim teknik dergisi falan var TÜBİTAK'daki projelerden Yen'i gelişmelere bakabilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Şununla başlamanı tavsiye ederim.
    https://youtu.be/c5hxjwsCcVk

0|0
    0|0
  • Bilim adamları bile bazı dogmaları kabul etmeden makale yazdığı için ne kadar gerçekçi makale olur bilemem, ama ingilizcen varsa bir kaç makale sitesi önerebilirim

0|0
    0|0
  • Hangi konuda bilim? Ona göre birçey önereyim. Uzaymı, yaşammı, feksefemi?

0|0
    0|0
  • Facede bikaç sayfa fizikist. Ted. Çılgı fizikçi vr bilim adamları. Onedio da bazen bilimsel ve çarpıcı açıklamalar yer alıyor.. Sonra yine facede bir sayfa vardı onların kendi bilim sayfaları var açıklamalar yapılıyorsa aklımda yok şu an. YouTube da öyle videolar pek güvenilir olmaz ya iyidir ama olursa nat geo belgeselleri veya history veya discovery gibi belgesel kanallarını öneririm. TV de d_smartın kendi kanalları var. science channel gibi full bilimsel belgeseller yer alıyor. Bu önerdiklerimin hepsi kaliteli bilim sayfalarıdır.

0|0
    0|0
  • bence merak ettin herşeyi internette araştırırsan , çok bilgili biri olursun , ayrıca , Google ilginç bilgiler , merak edilen sorular gibi şeyler yazarsan önüne ilginç bilgiler çıkacaktır

0|0
    0|0
  • Bilim tek kelime ile açıklanabilecek bir terim değil ki...
    Hangi alanda bilgi paylaşan sayfaları istiyorsun?

0|0
    0|0
  • İnglizcen varsa hakemli dergileri yani bilimsel makaleleri takip etmelisin. Bu yayınlar akadamik hakemlerin elinden geçtiği için doğruluğu en iyi noktadadır.

0|0
    0|0
  • Instada güzel sayfalar var özellikle mühendislik alaninda..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ruhi çenet izle asd

0|0
    0|1
  • Selim Erdoğan var benim bildiğim. Bilim hakkında yazar

0|0
    0|0
  • Celal şengör videoları ve cosmos ile başla süperler

1|0
    0|0