Kapat

Bir şeyler yazdımm nasıl olmuş sızce?

mutluluğun resmini yapmaya çalıştım. arka fona hayalerimi koydum , üstüne toz pembe sevinçlerimi. beyazlarla süsledim. tam sanat eseri meydana getirmek üzereydim. ama bir kahbe gelipte kendi
rengini yansıtana kadar. tum mutluluk resminin kavpe rengi kaplamıştı. sonuç olarak mutluluk resmi hayalerimde kaldı. zate ben hep hayallerimde mutluyum. nedenmi çünkü ben kahpelere hayallerimde rol vemiyorum. Bir el uzanıyor yùreğime. korkuyorum tutmaya. sonra bir türkü dolanıyor dudaklarıma. ciğerimin yetiği kadar söylùyorum heryat heryat. gecenin sesızliğine inat. duysun diye bütün kainat. korkularım var beni boğan. b şarkılarım var beni ağlatan. bir de şiir lerim var beni anlatan. Korkutuyor beni sevımek ve sevilmek. çünkü çok zor be arkadaş ilk depremde aşk denilen enkazın altında ezilmek. aşk boynumda ilmek. zor olan düşmedn çözmesini bilmek. zorlamışımdır çoğu zaman kendimi ağlamak için. damar şarkılar dinleyip geçmişi düşunerek oturmuşumdu sahil kıyılarında. bazende içmişimdir utanmadan ağlamak için. bahanem olacakdır çünkü bu benim."çok içkiliydim hatırlamıyorum". ama bir türlü ağlayamadım. belkide içimin kan ağlamasından fırsat bulamadı göz yaslarım.

3|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Kıyamam 😞 Güzel satırlarını kirleten o kappeye benden bir punch bir kaçta hedşat 😒👋

0|1
    0|0
  • Fena değil, geliştirebilirsin :)

0|1
    0|0
    • Her vazgeciz yeni bir baslangictir aslinda. her yeni baslangicta bir umutur mutluluk icin. baslamak zordur ama aslinda guzeldirde. baslarda bulutlarin ustune cikarsin bir askta sonra bulut olursun yagarsin yagmur misali sevdiginin yuregine. tastan topraktan kurak bir yurege yagarsan camurlasir sevgin sen yagdikca o bir batakliga cevirir askini sen istersin yesersin sevgimiz ama onun icinde yoktur ask tohumu. yen yagarsin yagmurmisali o kurak tarla misali. camurlasir her yagisinda sen. ve en sonunda sende vaz gecersin yagmaktan durulursun beklersinki bir ruzgar esede getirse beni yagmurun kiymetini bilecek icinde sevgi ask tohumu olan bir yurege. iste o yuregi buldunmu oyle bir yagmalisinki o tohumlar filizlensin dallan sin kok salsin sevdiginin yureginde. ve asla umidinizi kesmeyin ruzgardan siz yeterki beklemisini bilin. ruzgar sizi dogru limana birakacaktir

• o işi şansa bırakırsak bana dondurmadan bedava cıkmaz :)

• Hahah haklısın.

• şaşırdım senden bekelemzdim.. güzel yazıyosun.. beğendim👍😊

1|1
    0|0
  • guzel anlatiyo seni

0|1
    0|0
  • Kendini çok okuyarak geliştirirsen harika eserler çıkarabilirsin :) ben de severim yazmayı

0|1
    0|0
    • bır tane daha var bak :) ona yetemedı harf bakıyem

• 40 yılda bır yazdım ondada 40 fırın ekmek yemem lazım oldugunu analadımm :) boş ver kızlara yazmak dha eglencelı

• ben de dışarıda görüp farklılığını hissettiğim insanları yazmayı severim :)

• Güzel 😊

0|0
    0|0
  • Kotu

0|1
    0|0
  • Güzel.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...