Kapat

Starbucksta ve Starbucks vari kafelerde 100kişini içine oturup aptal gibi ders çalışan insanları samimi buluyor musunuz?

Bide yaptıkları çok görgüsüz ve aptalca değil mi yahu? Hepsini orada katledesim geliyor

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Amaç ders çalışmak değil ki, çalışıyormuş havası vermek. pırıl pırıl kafalar.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kahvemi alıyorum, ya dış bahçesinde ya da parkta oturup müzik, sigara, kahve üçlüsünü tercih ediyorum.

İçeride geçirdiğim vakit, kahveyi almaktan ibaret.

0|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Yani bence de saçma. Ders çalışmak için uygun bir ortam değil

0|1
    0|0
    • Yani iğreniyorum ya git kütüphanede çalış kardeşim dimi

• o ortama girmediğim için umurumda değiller açıkçası

0|1
    0|0
  • Bence de saçma. Kütüphaneler, kültür merkezleri kendini yiyorken starbucks neden ki. Amaç gösteriş işte.

0|0
    0|0
  • bence bu kimseyi ilgilendirmez isteyen istediğini yapmakta özgür çalışan çalışsın konuşmak isteyen konuşup sigarasını içsin. Insanları rahat bırakın artık.

0|0
    0|0
    • Cenaze evinde halay çekersen linç ederler, git dersini kütüphane de çalış ben o masa da oturacaksam orayı işgal etmeye hakkı yok kimsenin. Burası Türkiye kendi kültürümüzü silip atmamız gerek yozlaşmaya gerek yok.

• senin fikrin sende bana saygı duy

• starbucksta oturunca kültürüne bir sey olmuyo orda kitap okuyan mı batiyo sana? kültürüne merakliysan kahve dünyasına git türk nasıl olsa. hey allahin yobazi ya.

• Gorgusuz olan ne? Kime ne zarari var?

0|0
    0|0
    • Ders çalışmak isteyen insan gider evinde kütüphanesinde çalışır. Amerikan kültürünün parçaları ha bide ders çalışcak adam poponu başını açıp milletin içine neden girsin? O kadar gürültü ve seste kim ne anlayacak okuduğu şeyden allah aşkına

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• valla ben o kafayı hiç anlayamıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...