Bildiğiniz ama güzel sanal platform-yaşam oyunları var mı?

sanal yasam oyunlarını sevıorum ama sole kafama gore bı oyun bulamadım var mı guzel bıldıgınz bı oyn ?

Güncellemeler:
yok arkadaş bana göre oyun degıl bu sanal yasam oyunları sagolun yıne de :D kadının yanı avatarımın yuzunu gozunu duzeltım derken bedbaht bıseye dondu bee :D hahaha

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Simste kaldım ben başka bilmem:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• wow

0|0
    0|0
  • Ogame'den başka oyun tanımam :D Ömrümü yedi zamanında

0|0
    0|0
  • nettehayat vardı bir ara bak istersen

0|0
    0|0
  • Sims bir bellayı getirememiştim uzaylıların elinden

0|0
    0|0
  • Sims te az vakit geçirmezdik :D

0|0
    0|0
  • Legend online var birde. oynarsan 55 lvl buyucu verırım bıraktım ben iş yoğunlugundan

0|0
    0|0
  • vurdu kırdı ile aran iyise Crossfire Eu tavsiye ederim bol bol Türk var oyunda :D

0|0
    0|0
  • secondlife

0|0
    0|0
    • ücretli mi?

• sımdı de uyelıkten nasıl cıkcam ucretsız oldugundan emın degılım de sımdı de fatura falan dıo anlamadım bı de gıtmıs ıngılızce versıonuna kayıt olmusum pufff

• ya gerçekten kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm ne yaptınız çözdünüz mü

• huzur candy crushda :D

0|0
    0|0
    • bırak ALLAHasen yaww fıtık oldum o oyuna :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Sims serileri var onlari dene ben bir de eskiden legend online oynardim asiri, simdi bilgisayara zarar verdigi icin biraktim:D ama her bilgisayar farkli yani sende aynisini yapmaz belki onuda dene

0|0
    0|0
  • Minecraft oyna sen :D

0|2
    0|0
  • sims'e bayılırımmm dene :))

0|0
    0|0
  • second life

0|0
    0|0
  • internet üzerinden oyayabileceğin popmundo var baya eskilerden.. başta karışık gelebilir ama rol yapma üzerine kurulu. karakterini müziğe ya da suça yönlendirebilirsin.. değişik bir oyun. ücretsiz ama tabiki vip üyelik imkanı da var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...