Bu kadını neden yerden yere vuruyorlar? Sanat ve politikadan anlayanlar bakabilir mi?

Bu kadını neden yerden yere vuruyorlar? Sanat ve politikadan anlayanlar bakabilir mi?
Yukarıda gördüğünüz kadın Alman film yönetmeni Leni Riefenstahl. Kendisi dünya sinema tarihindeki en tartışmalı ve mükemmel yönetmen. Çünkü neyi ve kimi çekerse çeksin sanat haline getirmeyi başarmış. Hitler'in Nuremberg törenleri için onu epik gösteren üç film çekmiş.

Hitler ve Riefenstahl filmin kamera arkasında...

Sonra uluslararası olimpiyat komitesinin ve kültür bakanlığının kararı ile olimpiyat oyunlarının belgesel filmini yapmış. ... Olympia

Ve ortaya mükemmel bir sonuç çıkmış. Tamam kabul ediyorum Hitler'in yakınında olması olumsuz bir nokta ama filmleri de bir o kadar güzel. Ve ödüllü. Beni üzen şey ne zaman hakkında olumlu iki şey okusam hemen ardından 5 olumsuz şey okuyorum farklı kaynaklarda. Neden bu böyle?

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• çünkü hitlerle alakalı bir durum :) insanarı çoğu yaptığı işe değil direk görüşlerine bakarlar ne yazıkkı

0|0
    0|0
    • Yani diyorsun ki, yaptığı iş iyi olsa da Hitler'in yakınında bulunduğundan bir kesim onu inadına dışlıyor.

• aynemm oyle olabilir benim sahsi fikrim bu yonde cunku cogu insan yaptigina degil dusuncesine bakar mesela turkiyedede boyledir en basit ornek adam ateist o mu yonetcek devleti kafire devlet emanet edilmez vs vs gibi insanin yaptiklarina asla bakmazlar

Yükleniyor...