Kimse senin gibi sevemezdi biliyorum... Annem dediğinde içinde bir urperti oluyor mu?

hobaaa ağlıyorum herhaldeeee şarkı dinlerken bir anda annemin vefat ettiği aklıma geldi... ona sarılır bırakmazdım herhalde diye düşündüm ve yaşlar akmaya başladı anammmm ne oluyor böyle yıllar olmuştur ağlamayalı dokun üstüme betonu da kimse görmesin...

link bud a tüm annelere gelsinnn sizlerin yeri çok ayrı ALLAH kimsenin annesini kaybetmesini göstermesinnn... herkesin içinde bir yerlerde nefretinle kalbini yok etmeye çalışanlara rağmen annemmm dediğinde içinde bir urferti oluyor mu ...aşk ALLAH aşkı değilse günah derler anneme aşığım çok seviyorum günah mı yani... günahsa cehennemde yanmaya razıyımmm...

Güncellemeler:
bu kadar mı insanlıgınız bitti kızın biri cıkta cinsellik sorusu sorsa soru bomba gibi yoruma tutulur anne diyoruz bir kişi yok bu kadar mı nefret ediyorsunuz ailenizden aşk olsa ağlarsınız sızlarsınız destek beklersiniz yazıklar olsunn insanlığa
Yanlış anlaşılma var annem yaşıyor sadece aklıma geldi vefat ettiğinde ne durumda olurum diye

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Allah göstermesin annemsiz yaşayamazdım herhalde.. Anne ya ötesi var mı ürpermez mi insanın içi.. Çok üzdüm onu çok pişmanım ama anladım artık hatalarımı telafi etmeye bakıyorum her sabah kahvaltılar hazırlıyorum ona temizlik yapıyorum evde, canım o benim herşeyim herşeyim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• kimsenin sevemeyeceği kadar çok seven huzur veren insan,Allah rahmet eylesin,yardımcın olsun..her sözü dogrudur annenin,herşeyin iyisini dogrusunu bilir,kırmayalım üzmeyelim şu 3günlük hayatta ailemizi

0|0
    0|0
  • Anne bambaşkadır, anne apayrı bişidir, Allah sana sabrını versin, ölümün tesellisi yok, ama tek gerçek şey, hepimiz gidicez demek belki çok klasik gelcek sana ama, sen üzüldüğün zaman annen daha çok üzülür, senin yapabilceğin annen için bol bol dua etmektir, sabretmektir.. Allah rahmet eylesin..

0|0
    0|0
  • Canım annemmmm...benim her şeyimdir..alah başımızdan eksik etmesin onları AMİN..

Karşılıksız, koşulsuzca seven ve sevecek olan tek insandır annellerimiz.

0|0
    0|0
  • Anne gibisi yok.

Anne arkadastir

Anne sirdastir

Anne sevgilidir

Anne sabirlidir

Anne koruyucudur

Anne gibisi yoktur!

Ben annemi cok seviyorum, benim icin ailen en degerli varliktir. Kendilerinden allah razi olsun, ben cok memnunum onlar gibi anne ve babaya sahip oldugum icin.

Allah senin yardimcin olsun!

0|0
    0|0
  • kibariye senin kadar kimse sevmıyor anne dıye başladımı dayanamam hemen ağlarım anne gıbısı yok herkes terkedebılr gıdebılr sizi üzebılır ama anne başka o sizi ne yaparsanız yapın evladısınızdır...onun olmayacagı günleri düşündüğümde fena oluyorum..allahım benim ömrümden ona versin

0|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin :( hayatta yokluğunu düşünüp ağlayabildiğim tek insan ki bu kadar zor ağlarken farklı bir duygu gerçekten allah uzun ömürler versin onlara

0|0
    0|0
  • annemm sevdiğimi ne kadar belli edemesemde çokkk çokkk çokk seviyorum benim hayatımda tek sevdiğim kadınsın annem

0|0
    0|0
  • ANNE SEVGİSİ çok başka bişey mesela ben anne delisiyim onun öldüğünü falan düşünmek istemiyorum Allah korusun tamam elbet bir gün başımıza gelecek bu olay ama ben çoktan ölmüş olayım annem vefat etiğinde yoksa katlanamam

0|0
    0|0
  • annenin yeri bambaşka baba bile anne gibi sevemiyoo ben iki yıldır bnu anladım bunu gördümm allah kimseye yaşatmasın bu acıyı insan kendini yarım hissediyoo

0|0
    0|0
  • beni karşılıksız seven ve her halimle kabul eden tek insan

0|0
    0|0
  • ALLAH annelerimizi başımızdan eksik etmesin sizede sabır versin Rabbim katlanması zor olsa gerek

0|0
    0|0
  • Beni bayağı düşündürttün .

Burada içini dökmüşsün bunu yazılar bölümüne yapabılırdın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dostum sana burdan çok uzağım..Nerde oturursun bilmem..Nerde yaşarsın..Okula gidermisin? Belki çalışıyorsun..Belki işsizsin bu ülkede..Baban var mıdır? Dayın halan teyzen varmıdır hiç bilmem..Bilgisayarın masaüstümü laptopmu hiç bilmem..Ama şuan sana kendimi okadar yakın hissediyorumki..Ben yaşamadım o olayı..Allah kimseye de yaşatmasın..Ama ciddden sana çok yakın hissederek yazıyorum bunları sana..Günümüz gençleri(21 yaşındayım) sevgiliden ayrılır üzülür..okulları kötü gider sınavı kötü geçer üzülür..Ama asıl üzülmemiz gereken hiç geri gelmeyecek olan kaybettiklerimizdir..Neyse öyle yazayım dedim..Gönlünü rahat tut..Seni sevenler her zaman yakındır sana..Kendine dikkat et

0|0
    0|0
  • Ben ağladım bile desem. Annem en kıymetlimdir. Nasıl anlatsam bilmiyorum kelimelere dökemedim içimdekileri. :'( :'(

Allah Rahmet Eylesin Kardeşim. Sizlere Bol Bol Sabır ve Uzun Ömür Versin :'( :'(

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin kardeşim.inan ben şimdi senin yerine duygulandım ağlayasım geldi.dediğin gibi kimse anne gibi sevemez.ne güzel demişler ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar diye.inşallah ahirette beraber olursunuz tekrar

0|0
    0|0
  • anne gibi yar var mı ya.

hergün evden çıkarken muhakkak öperim öyle çıkarım...

0|0
    0|0
  • başın sagolsun kardeşim yakını kaybetmek cok kötü birsey bende 10 yasımda babamı kaybettim cok acı gerçekten

0|0
    0|0
    • ya arkadaşım oyle bir yazmışsın ki :) yaşadıgına sevindim

Yükleniyor...