Genelde sesimi beğenirler ama ben beğenmiyorum kullanamıyorum bence? Dürüst olabilirsiniz :D sert eleştiriye açığım?

0|0
30

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben beğendim gayet. Sadece alttaki yorumda belirttiğin gibi, sesini daha da iyi kullanabilirsin aslında. Biraz eziyorsun gibi geldi bana.
    http://vocaroo.com/i/s0fD66mxY9cB
    Bu da benden olsun, sen yorumla ama bana acımasız olma ve çok yüksek seste dinlemeni önermem:)
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
    • Yorumu paylaştıktan sonra üyeliğini iptal etmiş olduğunu anlamam çok hoş oldu gerçekten:)

• tek merakım sesini beğenmediğini söyleyen biri niye kendini kayda alır? Sen beğenmediysen vardır bir bildiğin. Normal sesin var. Güzel değil.

0|0
    0|0
    • :D Oktav çıkamayan sanatçılar var arkadaşım müzik ve ses çalıştıkça bir şeyler kattıkça güzelleştirilebilen bir şeydir. Eleştiri almak için nelerin insanların kulağına hoş gelmediğini anlayabilmek için hatalarımı düzeltmek için kayıt alıyorum EN İYİ SANATÇIDA BİLE HATA VARDIR AMA BUNU DUYMAK KULAK İSTER MÜZİKLE İLGİLENMEYEN İNSANDA KULAK YÜZEYSELDİR YÜZEYSEL KULAKLARA HİTAP ŞEKLİNİ ÇÖZMEYE ÇALIŞIYORUM DİYELİM:) eleştiri niteliğinde değildi ama yine de teşekkürler yorumun için

• Ben caz dinliyorum. İyiyle kötüyü ayırt edebilirim ve senin sesin sıradan. Geliştirsende sesin sıradan. Rica ederim.

• Sevmiyorsan neden her aleme duyurma çabası

0|0
    0|0
    • Her aleme duyurma çabası değil bu hatalarımı görmeye çalışıyorum o yüzden eleştirin dedim. Ayrıca beğenmememin sebebi kullanamamak bunu belirtmiştim.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...