Dostoyevski'ni her kes okumak zorunda mi?

arkadaslar,dostoyevski'e "yer altindan notlar" romani okumakla basladim,ama kac aydir bitiremedim ya.cok sikici geld bana,tum kitablari da boyle sikici midir?yoksa baslangic icin yalnis secim mi yaptim?her kes dostoyevski okumak zorunda mi?p.s albert kamyu'nun kitaplarini kendime daha cok yakin buluyorum

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Albert camyu yeni mi cikti .s ne tur kitaplari sevdigini bilmedem sagdan soldan duyduklarinla okumaya calisirsan sklrsn. Once ne tur kitaplari begendi kesfet git ozetlere felan bak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• harbiden dosto çok ağırdır ya. çok sıkmak lazım okumak için. bende budala serisini okurken yaşlanmoıştım resmen. j.m.vasconcelos kitaplarını önerebilirim sana. illede okurum diyorsan 2. dosto kitabından sonra alışırsın. ve okumak zorunda değilsin.

1|0
    0|0
  • Dostoyevski'ni dersen yanlış anlarım ki pis pis sırıttım da

0|0
    2|0
  • Varoluşçu kafası taşımıyorsan hiç bulaşma dostoyevski, camus gibi adamlara, sıkılırsın. Elif Şafak falan oku.

0|0
    2|0
  • Suç ve Ceza' yı okumuştum. O kadar da övmüşlerdi. Bir halt yokmuş.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Öncelikle kitap okuduğunu belli edecek şekilde yazım kurallarına ve anlatım bozukluklarına dikkat ederek yazsa idin keşke.

Sonrasında kitaplarda tıpkı yemekler gibidir. Herkesin damak tadı farklıdır. Okumak zorundasın diye bir şey yok. Dilini anladığın, anlatımını beğendiğin, tarzını beğendiğin yazarları seçebilirsin.

1|0
    0|0
  • Suç ve Ceza'yı herkes okuyor :D

0|0
    1|0
  • Herkes okumak zorunda değil tabi ki de..

En çok sevdiğim romanlarından biridir yer altından notlar. Seni pek sarmıyor anlaşılan, boşver o halde. :)

0|0
    0|0
  • Dostoyevski okumak için ruhsal bi' hazırlık yapılmalı bence, tabi kitap hangi yayınevinden çıkmış o da önemli , hemen öyle hazmedilecek cinsten popüler gündemin kitaplarına benzemez . Herkes okumaz zaten anlayan okur ,okur ,okur ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...