Sumela'nın Şifresi filmine gidenler var mı?

filmi seyredenlerden yorum alayım nasıldı film izlemelimiyim

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• gideceğimi zannetmiyorum

1|0
    0|0
    • :)) tamm aynı fıkırdeyız o zman normalde sınemaya para vermek bana zor gelir film buna değmeli yani kuzenım gıdelımmı dedı bende yorumları merak ettım cunku sıradan oldunu düşünmüştüm.

• yani, evde seyretsende olur çünkü sadece rol, ama bak Fetih1453 var bekliyorum, milyonlarca dolar harcanmış ve efektler çpk profesyonel diyorlar. Tamam belki hollywood filmi kadar profesyonel olamayacak ama iyi bir girişim olarak görüyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• Gitmeyi çok istiyorum da fırsat bulamadım hala .

1|0
    0|0
  • ahım şahım bir şey beklemiyordum ama beni çok yanılttılar harika bence git kahkaha tufanına tutulcan:)

0|0
    0|0
  • Netten çekeriz zamanı gelince...

0|0
    0|0
  • Var .

Sinemaya gitmenize gerek yok gülmek istiyorsanız frangmanı izlemeniz yeterli .

0|0
    0|0
  • Gitmedim ama güzel bi film bence :)

0|0
    0|0
  • berbat ötesi gitme bence izleme

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• film için hem olumlu hem de olumsuz şeyler duydum. gerçekten karadeniz insanını yansıttığını söyleyen de oldu abartılı bulan da.. komik anların sadece fragmanlardakilerle sınırlı olduğunu söyleyen de oldu film boyunca güldüğünü de.. ama genel bir görüş var ki o da aşırı ve gereksiz küfür. herkes bunu söyledi. ben yine de merak ediyorum. gitmekte kararlıyım :)

0|0
    0|0
  • ama herkes farklı bişi söylüyor kuzenimle gitcem onun yanında öyle küfürlü bir şey izlemek istemiyorum off kararsız kaldım :(

0|0
    0|0
    • evt herkes farklı şeyler söylüyo acıkcası bana bıraz basıt gıbı gelmıştı kuzenım gıdelım deyınce merak ettım sordum

• tamm bende vazgeçmiştım zaten sınema atmosferine değmeyen filmleri sinemada izlemeyı sevmıyorum

• ewet aynen öyle

• harcadığın paraya ve zamana yazık derim

0|0
    0|0
    • o zamn düşünmelıyım baya çünkü sınemaya verılen paraya hep acımısımdır :))

• gidemedim daha ama gitmek çok istiyorum.

0|0
    0|0
  • cok guzel ve ızlenmesı gereken bır fılm bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...