Belediye otobüsleri, metrobüsler, metrolarda yanınıza oturanlar...

Siz de yanınıza oturan dedikoducu, hiç susmayan teyzelerden nefret ediyor musunuz?

Evet mp3'mü açıp müzik dinliyorum ama kadın susmuyor susmuyor susmuyorrr!

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• ahaha :D olmazmı :D otobüste metrda pek o kadar olmuyoda ve uzun yolculuklarda daha çok oluyo :) şehirler arası otobüsünde olduğu gibi :) karşı koltuktaki teyze bana oğlunu ayarlamaya çalışmıştı sonra o olmadı bunun kardeşi varmış onun oğlunu ayarlamaya çalıştı o ikincisi iyiymişti ama olmaz dedim benim başım bağlı dedim he iyi o zaman kızım baştan söylesene dedi :D sonra nasıl gidiyo peki dedi seni üzüyo mu dedi bunları sorarken bi yandan oğlunu övüyo :D bende safım ya anlamıyom tabi :D neyse o konuştu konuştu benim gözler artık boş boş bakmaya başladı uykusuzdumda zaten hıı hı dedim durdum soru sorunca beni dürtüyodu öyle algılamaya çalışıyodum söylediklerini sonra cevap veriyodum kısaca.işkenceydi yani..

0|0
    0|0
    • Cidden saki bir yerlerde eğitimi veriliyor bu teyzelerin inannılmazlar yaa:)Hepsinin fotoğrafını çekip albüm oluşturucam internete koycam.BEnce herkes yapsın uzak duralım bu tiplerden:)

Yani illa şehirlerarası olması gerekmio bence, İstanbul Avrupa yakasından Anadoluya -ya da tam tersi- yetiyor bana:D

• ne garip yaa sanki yıllardır tanıyormuş gibi. nasıl bir ülkeyiz böyle

• evet garip bi ülke :):)

Erkekler Ne Diyor 7

• Kız arkadaşı ile telefonda konuşan bir kız vardı en son...yok sevgilisini aslında hiç sevmiyormuşda sırf süründürmek için ayrılmıyormuşta... Susmuyor yarım saat geçti susmuyooor. Valla ağzının ortasına çakasım geldi de bayana el kaldıramam ki...

0|0
    0|0
  • Sessiz durunca susarlar cevaplamazsan.

0|0
    0|0
    • Bu tam "silent" bir cevap olmuş. İlla benle konuşması gerekmiyor o tiplerin her an herkesle konuşabiliyorlar:)

• Sorma fena bu aralar:)

• Sıkılırsan sert bir bakış atarsın başlangıcta geri cekilir kim oturursa otursun

• turkiyeye geldigim zamanlarda metro otobus ya da vapura binmissem kesin basima bir belali teyze buluyorum... tum teyzeler mi cantalarinda butun torunlarin komsu kizlarinin fotolarini tasir? bir de bunlarin uzun yol versiyonu olanlar var. ucakla 12 saatlik yolculuk yapmak zorunda kalip yanima bir adet turk teyze ve onun 18 lik torunu oturmustu... ucaktan parasutsuz atlamayi bile dusundum bir ara... sulalesini saydi beni sogruya cekti bol ogut verdi torununu ayarlamaya calisti o olmadi baskasini ayarlamaya calisti, sevgilim var dedim bu kez isi gucu ne yemek yapar mi o sorgu basladi off offf offf

1|0
    0|0
    • Yakışıklıysan/güzelsen zaten halin daha vahim oluyor. Uçakta bazen en azından korkuyorlar arada da susuyorlar:)))

Ben duymuyor numarası yapıcam bi dahaki sefere mp3 ü takmayıp, sanırım sonuç alabilirim:)

• turk teyzelerimiz konuskan da bazen yaramiyor bize iste ;DD

ben gittigimde evden oldukca uzak olmaya calsiyorum yoksa gormeye geliyorlar ;SS bi ton dirdir

• Bir keresinde, güzel bir kız ile tatlı tatlı bakışıyordum metrobüste.. Yanımda da kucağında çocuk olan bir teyze vardı.. Bakışmanın en tatlı yerinde, beni göstererek çocuğa ''sus, yoksa seni amcaya veririm'' dedi..

Kız bakışlarını başka yere çevirdi..

0|1
    0|0
  • mp3ün kulaklığını teyzenin kulağına tak o zaman susar belki:)

0|0
    0|0
    • Hhah olabilir, bu seferde onu karıştırır bu ne o ne die sorar:)

• sende ozamzan teyzenin gırtlağını sık ozaman susar kesin çözüm :))

• Otobüs kalabalıksa mutlaka kötü kokan biri beni bulur yanıma gelir.

0|0
    0|0
  • yok başıma öyle bişey gelmedi gelmesinde :D

0|0
    0|0
    • İnş gelmez diyelimm:)

• Yani acaba ben de mi böyle olacağım ilerde diye korkmuyor değilimm. Çinlinin zaten erkeği kadını farketmez hepsi aynı çinçinçinçin.Bizim kampüsteki çinliler öyle yani, hepsi aynı:)

• işte onu diyorum kadın otursa yanımıza makina gibi ölürüm herhalde çinli kadın.

Kızlar Ne Diyor 6

• Eğer başkasıyla konuşuyosa rahatsız olurum.Ama benimle konuşuyosa sorun yok.Ben konuşmayı severim.Yolculukların çoğunda ilginç teyzelerle tanıştım.Hepsi başka başka hisler uyandırdı bende.Gerçi ben yaşlı teyzelerle konuşmayı yaşıtlarımla konuşmaya tercih ederim zaten.Bunun için arkadaşlarımdan çok anneleriyle konuşur,ziyaretlerine giderim:))

0|0
    0|0
  • Çok sinir oluyorum sus be kadın diye bağırasım geliyor ama hanımefendi çizgimden kaymıyorum :)

0|1
    0|0
    • Aynen ben de bugün en azından ters ters bakayım dedim onu da yemedi, kafası şişen ben oldum yine:)

• ben yurtdisinda oldugum icin bu tur sorunlarla karsilasmiyorum genelde ama nezaman turkiyeye ziyarete gelsem garip olaylar dizisi geciyor basimdan. uzakta olanlarin bakisip bakisip konusmalari ee teyze konusuyosunda bari isaret ederek bana bakarak belli etme be! bide yanimda olanlarin hayat hikayemi ogrenme cabalari var ;D ilk dk'lar gulumseyerek filan cevap veriyorum uzarsa bunaliyorum en yakin durakta inebilir miyim durumlari ;D

0|0
    0|0
  • Bir seferinde bir bayanin yanina oturmustum , ilk basta liseden basladik konusmaya sonra kadinin sevgilisine kadar konustuk :) o kadar rahat konusabildigime hala cok sasiriyorum :)

Bir seferindede bir adamin yaninda oturmustum. Sanirim aylardir banyo yapmiyordu. 3 dakikada bir nefes aliyordum, utanmasam adama deodorant sıkıcaktım . Keske utanmasaydim.

0|0
    0|0
    • O adamlar zaten ayrı bir konu amanınn. Dün Kadıköy tarafına gidiyordum. YAnıma bir amca oturdu ama oturmaz olaydı yok böyle bir koku. Terle harmanlanmış-adeta 1 yıl marine edilmiş- sigara kokusuuu!Öğğğ öldüm öldüm pencere-hava yaramadı yani.En sonunda ineceğim durakları karıştırdım, baya yürüdüm inip:)

• Şehirlerarası mı!

YAzıkk sana ya ben ne yapar eder değiştirirdim, ne biliyim muavin koltuğuna geçerdim olmadı şoförün uyuduğu yer varya oraya giderdim herhalde:D

• Suanki aklim olsa kesinlikle oyle yapardim :) ama tek basima gittigim ilk yolculuklardan birindeydi :)

• he he :) =)

0|0
    0|0
  • ahaha, toplu taşıma araçları o kadar sorun değil, bir de bunların şehirlerarası otobüs tipi var. evlerden ırak!

0|1
    0|0
    • Ahh sorma 1 kez İst- Antalya seferinde teyzenin biri yanımdaydı susmadığı gibi ağrıyan bacaklarını üstüme koydu!Ne diyeceğimi şaşırdım muavin geldi Allahtan:)

• Çok iyi yaa:)))

Yani o şehirlerarası otobüslere bayadır binmiyorum ama ne teyzeler eksik oluyor ne de çapkın muavinleri:)

• muavinler ayrı bir olay zaten, bana çapkınından ziyade şaşkınları denk geldi gerçi... bu arada yanlış anlaşılmasın, ben yanına her oturana düşman olan bir kaçık değilim, hatta kimileriyle ilgimi çekerlerse sohbeti ben bile başlatabilirim. ancak yılların deneyimi ile kaçık teyzeleri hemen fark edip önlem alabiliyorum artık:))

Yükleniyor...