Üniversite tercihleri

herkese merhabalar arkadaslar.Ben metalurji ve malzeme mühendisliğini düşünüyorum acaba bu bölümde okuyanlar ya da fikir sahibi olanlar görüşlerini yazabilir mi nasıl sizce?İş imkanları vss.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• tencere tavacı olacan işte :) yok yok güzel bölüm git iş imkanı fazla..demir çelik sanayisinde çalışırsın..dmo da falanda iş imkanı fazla..bölüm metalurji işte metallerle alakalı..metal kimyası falan bol bol..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence olaya bu şekilde bakma arkadaşım(illaa ben metalci olucam diye değil), dershaneden bozma apartman üniversitelerinden birisinde o bölümü okuyacağına, iyi bir üniversitede başka bir bölümde oku, insanı geliştiren, fikir sahibi yapan yer üniversitedir, kısacası bölüm değil üniversite seç bence :)

0|0
    0|0
    • yani sıralamam fazla yüksek değil iyi bir yerde okumayı isterdim ama olmutr işte.

• çok kişi bu bölümü önerdi herkes iyi diyiyor geleceğin mesleği olacağı söyleniyor. maden pek bana göre değil hiç ilgi duymadım yani ama yinede araştıracm bir .

• Ben kendimden örnek veriyim, çevremdeki herkes ama hemen hemen herkes(ailem hariç) doktor olmamı söyledi, ama ben bilgisayarlara meraklıydım hep, aileminde benim kararlarıma güvendiklerini söylemeleriyle bilgisayar mühendisliğini seçtim, çok da memnunum, iyi ki doktor olmamışım diyorum, o yüzden iç sesine kulak ver, başkaları değil sen yaşayacaksın o hayatı...

Yükleniyor...