Michael Jackson Müslüman olduğunu düşünüyor musunuz?

Çok severim albüm vs arşivim geniş kendisinin ölmeden once Müslüman olduğunu düşünüyorum ve ölüm sebebinin bir illuminati olayının olabileceğini düşünüyorum sizce durum nedir?

Güncellemeler:
Ekleme Yalnız Brunei sultanına verdigi özel konser dünya turnesinde Tunus konserinde danslarında ufaktan sansür yapması ve son yıllarda Dubai li dostları ve ağabeyinin düşündürücü açıklaması kafamı karıştırdı ağabeyi Müslüman olmuştu

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• bende duymuştum onu illümünati yüzünden olduğunu ama doğrusunu bilemeyiz tabi, onlardan ayrıldığı için öldürülmüş ve taciz ediyor diye iftiralar atılmış gibi iddialar var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ne olursa olsun her şeye saygısı vardı dini umrumda değil :)

illuminati diye bir şey de yok

0|1
    0|0
    • İlluminati den kastım dönmesel olarak keskin uçlara yaptıgı yorumlar black or white ve they dont care about us gibi şarkılarla sert earth Song ve heal the world ile Softmod Baris istemi çıkar dunyasına ters düşmüş ya da konseri kaldıramayacağını düşünen organizasyon cevresi yapmış olabilir sonuçta kimin özel doktoru ölümüne sebep vermek ister?

• MEKANI İNŞALLAH CENNET OLUR...

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin o zaman.

1|1
    0|0
  • Michael fanlarıyla her şeyi paylaşan biriydi , müslüman olsaydı saklamaz açıklardı bence

0|0
    0|0
    • Ölümüne yakın olduysa ve veya Hıristiyan kesimin tepkisinden çekindiyse?

• Peki michael fanimiyiz?

• Saçmalık ya.

0|0
    0|1
  • Düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • sadece müslüman kesiminde ilgisini çekebilmek için yapılmış bir reklam sadece

0|0
    1|1
  • illuminati yüzünden öldürüldü zaten bu çok acık bir şekilde ortada ama müslümanlıgı seçmişmiydi seçmemişmiydi bilemeyiz

0|1
    0|0
    • Sence temel öldürülme sebebi neydi? Uçlara karşı tutumu mu? Yoksa artık yaşlı bedeninin yüksek bütçeli organizasyon da fiyasko olması mı?

• benim yasım okdrda büyük değil aslında ben pek yetişemedim

• Who is it ve Liberian girl dinle o halde ;) tavsiye

Erkekler Ne Diyor 2

• böyle bir olasılık yok . cenaze töreni müslüman geleneklerine göre yapılmadı

0|0
    0|0
    • Peki ağabey Jermain Müslüman olabileceğine dair ufak belirtiler verdi sanki

• düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...