Üniversite tercihi hakkında

ünv için tercih yapıcam 3 temmuzda yaynlanan tercih klavuzundan yapıcam. Ama formasyon geldi puanlar yükselcek diyenler var klavuz yayınlandı yinede yükselir mi ?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• geçen sene ek puanların düşürülmesi ve ygs nin zorluğundan dolayı puanlar baya bir düştü ama buna aldanıpta sakın klavuz punanına göre tecih yapma bazı bölümler ikinci öğretimlerini kapattı buda puanın yükselmesi demek , klavuza güvenme hangi puan türüne göre tercih edeceksin veya istediğin bir bölüm varmı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• int.den nasıl yapıyoruz bana söyler sevinirim.bide şifremi unuttum ben.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Of. O tercih kılavuzu kadar dandik bir belge daha görmedim ben ya. Puanının özellikle de sıralamanın çok üstünde yerleri de mutlaka yaz. O kitapçığa güvenip tercih yapan çoğu insan açıkta kalıyor.

0|0
    0|0
    • tamam teskkrlr

• gelirmi ki öyle bende çok kararsızım napıcağımı bilmiyorum :(

• Çok üstünde derken yanlış tabir kullandım sanırım. Yani puanından ve sıralamandan düşük diyecektim :( Stres yapmayın Sadece kitapçıkta puanınızla, sıralamanızla birebir puan olarak kafa kafaya giden yerlerden çok, atıyorum sıralamanız 100.000 ise kitapçıktaki en az 130.000 sıralaması olan yerlerden başlayın. Üstlere yine bir kaç tane yüksekte olsa istediğiniz yerleri yazın ama çok da şansa bırakmayın :(

• klavuza sakın güvenme geçen senenin sıralamasına bak en sağlıklısı o çünkü

0|0
    0|0
    • bende oyle yapmayi dusunuyorum ama edebiyat istiyorum formasyn gldi diye yuksek olcak diyolr klavuzda dusuk nasil yukselsin ki daha

• söylentiler herzaman olur yükselse bile herkes yükselecek diye seçmez yine düşer panlar :D

• Rehber öğretmeninize danışabilirsin.Dersaneden yardım al onlar iyi bilir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...