Hindler mi Budistler mi bilmiyorum ama....

İki dinden birisinde islam dininde ve yahudi dininde sünnet olduğu gibi onlarda kiz olsun erkek olsun tüm saclarını bir araya toplayip ustune beyaz bir bez gecirip dud yapiyorlar tamda kafanın üstüne bunu neden yapiyorlar bilen var mı amaçları ne ve ne işe yarıyor...bikere tvde gördüm bikerede canlı canlı gördüm koca koca adamların basinda bile beyaz bezle sarilmis dud var kücük kiz cicugundada gördüm

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kafa onlarda en önemli yerdir. tibette kimsenin kafasına dokunamazsın. yanılmıyorsam bunun için.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hiç bilmiyorum ki. bir işe yaramaktan ziyade belki bir rtüel olabilir.

1|0
    0|0
  • Onu hintliler takıyor. Hintlilerde 4 in var Hinduizm, Budizm, Caynizm ve Sihizm bunlardan hinduizme inanlar takar onu ve dini bir vecibedir onlarda aynı zamanda törelerine de işlemiş durumda. Dud takan erkekler sakalda bırakır ve sakllarını adeta bir bayan saçı gibi örüp çene altından bağlarlar bunu yakından bakınca fark edebilirisiniz. Uzaktan normal sakal gibidir. Hintlilerin çok dindar bir kesimi ve tam zıtlarıda var bu konu çok derin. Neden sordun?

1|0
    0|0
  • Onlar haccada gıdıyorlar. Inanc sekıllerı aynı olasada Tür tamamen farklıdır.

Farklı ınancları var.

0|0
    0|0
    • Ciddi misim bende onlar musluman ama hinduyuz biz diyirlar saniyordun

• Hayır canım Olurmu. Musluman olanlar normal bızım gıbı . diğerleri hındu Inancları farklı HEMDE ÇOK FARKLI.

• Sen ciddi ciddi bana hintlerin ve muslumanlarin arasinda buyuk fark mi var diyorsun :D

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...