Kapat

Kütüphane kitap yardımı konusunda ne yapabilirim?

Arkadaşlar merhaba bir dönem vekil öğretmenlik yaptığım İstanbul Sultanbeyli'deki Ahmet Yener Orta Okulu yeni binasına taşındı. Uzun süren inşaat süreci teknik olanaksızlıklardan ötürü bir takım eksikleri olduğunu gözlemledim. Bunlardan en önemlisi ise kitap. Okulun şimdi kütüphanesi var ama okuyacak kitabı ünitesi düzeneği tam yok. Eskiden kalan kitaplarda nitelikli değil Bu konuda ne yapabiliriz? Umarım bir fikir ve paylaşım çıkar İstanbul'un göbeğinde yeni bir okulun güzel kütüphaneye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Size yardımcı olmak isterdim ama elimde olan tüm kütüphanemi Üsküdar'da Kanber Bozan abimizin bakkalına bağışladım. Change. org üzerinden aslında böyle bir kampanya başlatabilir ve bir çok kişinin okulunuza verimli kitaplar bağışlayabileceğini düşünüyorum. Eğer olmaz ise, belediye ise ortaklaşa yürütülebilecek bir sosyal sorumluluk projesinde olabilir. Çocukları ve gençleri kitaplara yönlendirme işinde bir parça yardımım olabilirse bende elimden geleni yapabilirim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Twitter üzerinden yardım isteyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Metal raf önerebilirim en ucuz ve dayanıklı yolu bu bir süre sonra eğilebiliyor alaşım değil çelik olmalı, onun dışında kampanya başlatın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...