Kızlar fikir verin asdfdasdfdad

bi kızla tanıştm buluştk her şey iyi geçti falan ,şimdide ikinci blşmaya söz aldk , ve bu ikinci buluşma evresinde ona bir kitap hediye etmk istyrm roman falanda olabilir , sizce iyi bir etki bırakırmı bu hareketim kızın üzerinde,

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Kitap okumayı seven bir tipse mükemmel olur. Bana kitap alsa buluştuğum çocuk, evlenirim lan :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kitap okumayı seviyorsa italya nca aşk başkadır link bu romanı tavsiye edebilirim...ama roman okumayı sevmiyorsa kötü bir hediye olabilir ...

0|0
    0|0
    • kitap okumayı seven roman okumayıda sever heralde hele birde liseliyse bir başkadır aşk :DDD

• aynı şeyi söylemek istedim yanlış yazmışım pardon kitap okumayı sevmiyorsa kötü bir hediye olabilir demek istedim :)

• rica, ya sevmesede sever ,sevdiririz, sevdirirler :D

• Sadece hediye almis olman bile güzel bir etki birakir.. Halit Ertugruldan Sark Kizini siddetle tavsiye ederim.. Önce kendin oku ama..

0|0
    0|0
    • yav okadar zamanım yokta alacağım kitabın not başlarını falan netten bkrm ztn

• Bir günde bitirebilecegin bir kitap.. Sen bilirsin..

• oda olabilir ,teşekkür

• kitap okumayı seviyorsa ona bir romantik komedi kitap seçmelisin. bu onu önemsediğinin güzel bir göstergesi :) çok güzel düşünmüşsün. senden önce ben-jojo mayes harika bir kitap mutlaka onu al

0|0
    0|0
  • kitap okumayı seviyorsa kitaptan güzel hediye olamaz kendimdn biliyorum :)) ama sevmiyosa çok itici ve sıkıcı görünür seviyomu sevmiyomu öğren ona göre ;)

0|0
    0|0
    • bi keresınde tldn aradam onu ne yapıyorsun diye kitap okyrm falan dedi , ordan çktm yola aslında ne bılm okuyorsa seviyordur heralde

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...