Grinin elli tonu serisini okuyanlar ?

seriyi nasıl buluyorsunuz ? okumayı düşünüyorum ama kötü yorumlar duydum bir sürü sizce nasıl ?

Güncellemeler:
Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim okudum ve güzel tavsiye ederiim :)

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• Okurken sadece erotizm anlatımına değil farklı yönlerine odaklanırsanız keyif verici bir seri Bayan heaven.

Bir kadının bir erkek üstünde ki etkisi, ve bir erkeğin br kadının ruhunda canlanması okunası duygular

1|0
    0|0
    • takip etmemde sakınca yoksa bayan heaven bunu yapacağım

• sorun anlayamamak değildi bende sindirememek idi :) bende biraz paslanmış olsamda biraz tekrar ile hızı artırabilirim fakat genelde bunu iş için yapıyorum . kitap okurken asla :)

• :) siz bilirsiniz .

Erkekler Ne Diyor 7

• Seri dedin mi okunacak listesi'nin orta klasına sokulacak bir tür..

Ha , bu arada canım soruyu mahvetmişler..

1|0
    0|0
  • Tavsiye ederim çok akıcı ve hayal dünyasını genişleten bir kitap , aşağıdaki yorumlarda olduğu gibi herkes farklı bakıyor ama cinsellik içerdiği için dışlayanlar ve kötüleyenler kültürden uzak insanlar bence çünkü o kadar ustaca ve sanatsal anlatılmışki ironik gelmiyor, başla bırakamazsın hatta istersen ilk kitabı gönderebilrim ben ikinci kitaptayım ;)

1|0
    1|0
    • teşekkür ederim arkadaşta var o beğenmemiş istersen veriyim dedi de bende burdan fikir alıyım dedim :)

• 3. kitaptayım :D

• Whatttt ? :0 bune hiz valla bravo ;) peki dusuncelerin neler?

• Not ettim kendime bu kitabı.

1|0
    0|0
  • oku ne kaybetceksinki ?

0|0
    0|0
  • Gözlerini yormana degmez derim :/

0|0
    0|0
  • yüzüklerin efendisi serisinden sonra jübile yaptım ben hobbit ti gollum du imanıma yetti 50 tane tonla donla uğraşamam bir de

0|0
    0|0
  • Okumakla aram yoktur. Olsa mutlaka yardım ederdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Okuyrm su an son 30 sayfadaym bitmesin die okumak istemiorm

Bence cok guzel filmni sabirsizlikla bekliorm

1|1
    0|0
  • owwww 2 kere okuyabilirim o kadarr etkili ve o kadar içime işledi bildiğin iyi hissettiriyor kendimi

1|1
    0|0
  • Okumadım henüz kütüphanenin bir ucunda duruyor,sıra gelmedi daha.

1|0
    0|1
    • ben 3 kitaba geçtim bile hemen başladım yorumlardan sonra cinsellik fazla ama güzel :)

• Historical romance lar daha fena bence :))

• ben okudum cinsellik var ama onun dışında güzel bir konusu var çok akıcı tavsiye ederim.

1|1
    0|0
  • erotik roman zaten.

bir kurgusu var akıcı bir anlatıma sahip .kadın yazarımız E L James kelimeleri şehvetle yürütmüş.

ilk kitabı okudum.ama seriyi okumak istemedim.tercih sana kalmış.

1|0
    0|0
    • okumak istememe sebebiniz nedir bayan love

• devamını merak etmedim değil bay chrisgrey:)

sadece çerez bir kitap olarak düşündüğüm için.bazen basit olan şeyler karmaşanın nedenidir.

ayrıca kurguda yer alan fikirlerin çok sıradanmış gibi anlatımı.(efendi-köle) sanki bilinçaltı çalışması gibi geldi.o nedenle okumadım devamını.tabi bunlar benm fikrim.

• Christian forever <3 Oku oku :D

1|1
    0|0
  • Güzel diye duydum.

1|1
    0|0
  • okumadım ama arkadşm okumuş fazla cinsel içerikli demişti

1|0
    1|1
  • Okuma. Fazlasıyla cinsellik içeriyor. Almaz olaydım dedim.

0|1
    0|0
  • okumadım maalesef

0|0
    0|1
Yükleniyor...